Spis tre¶ci

Wyjazdy grupowe
 • wyjazdy grupowe

  wyjazdy grupowe
  Mega Travel istnieje od 2000 roku. Jeste¶my członkiem PIT oraz ¦OT. Współpracujemy z największymi biurami podróży w Polsce i na ¶wiecie. Zajmujemy się kompleksow± obsług± firm. Organizujemy wyjazdy typu incentive travel dla firm i grup w różne rejony ¶wiata. Tworzymy programy lojalno¶ciowe, organizujemy wyjazdy motywacyjne, oferujemy bony turystyczne.
  http://www.wyjazdydlafirm.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • adventure-sky

  adventure-sky
  Imprezy integracyjne organizowane przez Adventure-sky s± ł±czone z sportami extremalnymi, ma to na celu urozmaicenie szkoleń firmowych i imprez integracyjnych. Najczę¶ciej wybierane: spływ pontonami (rafting), park linowy, paintball, quady, off road, techniki linowe.
  http://adventure-sky.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Wyjazdy firmowe

  Wyjazdy firmowe
  Do¶wiadczony organizator imprez firmowych zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Nasz± specjalno¶ci± s± wyjazdy firmowe dopracowane z uwzględnieniem każdego szczegółu. Polecane imprezy to doskonała opcja dla nowoczesnych spółek. Przebieg imprez dla firm zależy od Państwa oczekiwań, jeste¶my otwarci na wszelkie propozycje. Charakteryzuje nas wysoka oraz kompleksowa jako¶ć usług. Z zaangażowaniem tworzymy niepowtarzalny projekt zabawy i odpowiedni± scenografię. Przygotowujemy również imprezy integracyjne w formie szkolenia z oryginalnymi atrakcjami.
  http://www.argentum-event.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Katalogi stron Kolokacja Kserokopiarki Prawo Prezentacje maturalne Przedszkola Joga Kajaki Kluby sportowe Gotowe smsy Grillowanie Gry
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert±. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt