Spis tre¶ci

Hale stalowe

<wróć 0 1 dalej> • Hale produkcyjne

  Hale produkcyjne
  Hale Produkcyjne obecnie wykonuje się wył±cznie z gotowych do złożenia półproduktów, które wytwarzane s± w fabrykach. Dzięki takiemu rozwi±zaniu montaż jest szybki i co ważniejsze ekonomiczny. Hale tego typu posiadaj± konstrukcje stalowe. W łatwy sposób można je także dostosować do przeznaczenia obiektu np. kiedy ma to być hala, w której będzie odbywać się produkcja.
  http://www.halmet.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Hale namiotowe

  Hale namiotowe
  Zajmujemy się sprzedaż±, wypożyczaniem i produkcj± hal o lekkich namiotowych konstrukcjach. Firma nasza oferuje szerok± gamę hal i pawilonów namiotowych o różnorodnych zastosowaniach a także szatni i garderob. Nasze produkty doskonale nadaj± się do organizacji imprez plenerowych i pikników, oraz z powodzeniem spełniaj± funkcje magazynów.
  http://www.setter.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Płyta warstwowa

  Płyta warstwowa
  Płyta warstwowa. Naszym celem jest rozwój firm poprzez proponowanie gotowych rozwi±zań w zakresie konstrukcji stalowych i obudowy. Jeste¶my do Państwa dyspozycji od projektowania i dostarczenia materiałów, poprzez wykonawstwo i serwis. Nasz± domen± jest szybko¶ć wykonania, optymalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa oraz zastosowanie wysokiej jako¶ci materiałów elewacyjno-izolacyjnych.
  http://www.plytawarstwowa.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Hapo Hale Namiotowe: hale magazynowe, namioty

  Hapo Hale Namiotowe: hale magazynowe, namioty
  Hapo Hale Namiotowe to znany i ciesz±cy się zaufaniem Klientów na polskim rynku producent zaawansowanych technologicznie hal namiotowych i magazynowych. W produktach firmy od lat wykorzystuje się najbardziej nowatorskie i racjonalizatorskie technologie powstaj±ce w branży producentów hal o konstrukcjach stalowych i aluminiowych. Hapo Hale Namiotowe proponuje również wynajem namiotów i hal magazynowych na bardzo korzystnych i konkurencyjnych zasadach.
  http://www.hapo.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Automat spawalniczy

  Automat spawalniczy
  Frezowanie wielkogabarytowe wykonujemy na wielkiej nawigowanej numerycznie wiertarko-frezarce UNION BFP 130 zaopatrzonej oprócz tego w stolik kręcony Ti800. Na wyżej wymienionej obrabiarce możliwe jest wykonanie następuj±cych procesów w rodzaju: frezowanie wielkogabarytowe, gwintowanie otworów, toczenie poprzeczne oraz toczenie kołnierzowe z suportu aż do planowania. Nasza fabryka wytwarza ok. 600 ton konstrukcji wielkogabarytowych co miesi±c, co na przestrzeni roku wynosi ok. 7000 ton ogółu konstrukcji spawanych. Unikalna jako¶ć naszych konstrukcji stalowych przyczyniła się do tego, że nasza fabryka zaskarbiła sobie zaufanie Zleceniodawców na rynkach całej Europy tudzież ¶wiatowych.
  http://konstalex.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? ¦wietny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgło¶ się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt