Spis tre¶ci

Agencje Ochrony

<wróć 0 1 2 3 dalej> • ochrona osób i mienia

  ochrona osób i mienia
  Special Services to firma, która powstała na zasadach okre¶lonych w Ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia i działa w oparciu o koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Do głównych zadań firmy należy: ¶wiadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej, ochrony transportów, ochrony osób (tzw. VIP-ów), oraz sporz±dzanie planów ochrony obiektów, jak też ochrona zespołów muzycznych, ochronę dzieci w drodze do i ze szkoły, Zajmujemy się ¶ci¶le okre¶lon± i w±sko wyspecjalizowan± dziedzin± jak± jest zarówno całodobowa jak i doraĽna ochrona osób. Klientom naszym oferujemy pełen zakres usług. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.
  http://www.specialservices.prv.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Monitoring Szczecin

  Monitoring Szczecin
  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i instalowaniem monitoringu w obiektach prywatnych i publicznych. Instalujemy i projektujemy monitoring IP oraz tradycyjny analogowy CCTV. Działamy na terenie Szczecina oraz w całym Zachodniopomorskim.
  http://www.monitoring-szczecin.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • ochrona Poznań

  ochrona Poznań
  W naszej ofercie ochrona osób i mienia oraz monitoring firm, domów, mieszkań (Poznań i Wielkopolska). Instalujemy również alarmy, systemy alarmowe zarówno dla strefy biznesowej jak i prywatnej - realizowane w porozumieniu Monitoring Wielkopolski. Jeżeli wcze¶niej szukali¶cie Państwo ochrony mienia i osób nie mog±c znaleĽć informacji lub zetknęli¶cie się z niedbałymi wykonawcami - nie musicie szukać dalej! Oferujemy pełen zakres usług ochrony pocz±wszy od darmowego projektu systemu alarmowego poprzez instalacje, kończ±c na podpisaniu umowy w zakresie ochrony fizycznej lub na monitoring. Na stronie również informacje dzięki którym potraficie Państwo wła¶ciwie dobrać składniki ochrony i czuć się bezpiecznie!
  http://www.securi.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • monitoring Poznań

  monitoring Poznań
  W ofercie profesjonalny monitoring firm -przedsiębiorstw, instytucji, zakładów produkcyjnych oraz domów jednorodzinnych. Zapewniamy profesjonaln± obsługę pocz±wszy od doboru i instalacji systemu alarmowego, wyboru odpowiedniego systemu łaczno¶ci poprzez podpięcie do systemu powiadamiania i nadzoru agencji ochrony działaj±cej w zrzeszeniu monitoring wielkopolski. Dzięki zrzeszeniu agencji ochrony mamy zdecydowan± przewagę nad konkurencj± zarówno pod k±tem kosztów usługi jak i czasów dojazdu ale przedewszystkim profesjonalizmu i skuteczno¶ci działania.
  http://www.securi.pl/monitoring_poznan.php
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? WejdĽ na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jako¶ci usługi. Zapraszamy

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt