Spis tre¶ci

Stomatologia

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej> • Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy - Gabinet Klimkiewicz

  Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy - Gabinet Klimkiewicz
  Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem, odbudowa złamanych zębów włóknem szklanym lub wkładami, zabiegi chirurgiczne, usuwanie kamienia nazębnego ultradĽwiękami. Ponieważ moim największym priorytetem jest jako¶ć ¶wiadczonych usług oraz komfort pacjenta, w moim gabinecie korzystam ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowo¶ci w stomatologii. Umiejętno¶ci te nabywam na szkoleniach. Pracuję w oparciu o najlepsze wzorce ¶wiatowej stomatologii zarówno je¶li chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt.
  http://www.klimkiewicz.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Artodonto - Ortodoncja Warszawa

  Artodonto - Ortodoncja Warszawa
  Dentysta to miejsce, które warto odwiedzać w miarę regularnie, pod warunkiem, że my¶li się o zdrowych zębach, przy których nie będziemy krępować się u¶miechaj±c. Niezależnie od tego, czy umawiamy się na borowanie czy może wybielenie zębów należałoby mieć znaj±cego się na rzeczy doktora, który zadba o nasze zęby. Poż±dane byłoby dzisiaj pomy¶leć o sobie - w końcu zęby s± na całe życie.
  http://www.artodonto.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Implanty Lublin

  Implanty Lublin
  Implanty Lublin to jedna z propozycji, wliczaj±ca się w szeroki obszar usług gabinetu dentystycznego Lardent. Na witrynie internetowej odnajdziemy różne wiadomo¶ci odno¶nie kompleksowych zabiegów stomatologicznych. Szczegóły na stronie www.
  http://www.lardent.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Stomatologia estetyczna Warszawa

  Stomatologia estetyczna Warszawa
  Serwis www.stomatologiaestetyczna.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Wysoka jako¶ć informacji to był nasz cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu. Je¶li znajdziesz tu to czego szukałe¶ poleć nas znajomym.
  http://www.stomatologiaestetyczna.medserwis.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Vintage Wiersze Zabrze
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . SprawdĽ
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgło¶ się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt