Spis tre¶ci

Chirurgia plastyczna

<wróć 0 1 dalej>

 • Ars Medica- chirurgia plastyczna
  Doskonała lokalizacja w centrum Krakowa, pozwoli Państwu bez problemu trafić do Ars Medica. W ramach swoich usług oferujemy szereg badań, zabiegów i konsultacji wykonywanych przez do¶wiadczonych lekarzy. Wykonujemy miedzy innymi: powiekszanie piersi, liposukcjie, lifting twarzy, plastyke brzucha, laseroterapie, zabieg usuniecia stulejki. Każdy chirurg, chirurg plastyk dysponuje wiedz± i narzędziami, pozwalaj±cymi mu na profesjonalne dokonywanie nawet najbardziej skomplikowanych operacji.
  http://www.ars-medica.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Lipoliza Wrocław
  Lipoliza to jedna z najnowocze¶niejszych metod medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjn±, trwał± i skuteczn± redukcję tkanki tłuszczowej, polegaj±c± na deponowaniu w tkankę tłuszczow± mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i L-karnityny.
  http://www.estmedica.pl/lipoliza.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Piękna twarz

  Piękna twarz
  Chciałby¶ aby twoja twarz na długo zachowała piękny wygl±d? My znamy sposoby jak tego dokonać. OdwiedĽ nasz± stronę je¶li zależy Ci aby odmłodzić skórę. Oferujemy różnorodne zabiegi dzięki którym możesz wygładzić lub nawet całkowicie zlikwidować zmarszczki. Poznaj zasady wła¶ciwej pielęgnacji skóry, ponieważ mog± one opóĽnić naturalny proces starzenia.
  http://www.pieknatwarz.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Botoks Warszawa

  Botoks Warszawa
  Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu medycyny estetycznej rafuj±cego szereg kompleksowych zabiegów pozwalaj±cych zachować młody i piękny wygl±d na długie lata. W¶ród naszych zabiegów znajd± Państwo m. In. Depilację laserow±, botox, lipolizę i wiele innych.
  http://www.anamedica.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Cellulit

  Cellulit
  Osoba cierpi±ca na brak snu ma problemy z usypianiem b±dĽ z ponownym za¶nięciem po przedwczesnym obudzeniu się. Najgorsze w toku rzucania palenia stanowi± pocz±tkowe chwile, tygodnie i miechy.
  http://www.cellulit.biz.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt