Spis tre¶ci

Portal dla rodziców

<wróć 0 1 dalej>
 • Ba¶nie, bajki, opowiadania

  Ba¶nie, bajki, opowiadania
  Nie potrzeba naukowców by wiedzieć, że im wcze¶niej zaczniemy rozwijać wyobraĽnię naszych dzieci, tym lepiej. Idealnym rozwi±zaniem jest czytanie bajek. To one wprowadzaj± dzieci w magiczny ¶wiat. Ukazuj± co jest dobre a co złe, prawdę i fałsz, miło¶ć i przyjaĽń. A co najważniejsze, każda bajka posiada na końcu morał. Atutem s± liczne dialogi i niezwykła interpretacja aktorska. Bajki ucz± dzieci abstrakcyjnego my¶lenia, rozwijaj± wyobraĽnię, wrażliwo¶ć i poczucie humoru. Zestaw opowiadań czytanych przez aktorów, których gra głosami poł±czona z podkładem muzycznym sprawia, że cała rodzina przenosi się do ¶wiata bajek
  http://bajecznie.zamow.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Zobacz mamo jestem samodzielny emaluszki.pl

  Zobacz mamo jestem samodzielny emaluszki.pl
  Trzylatek to już prawie niezależna istota...przynajmniej w jego mniemaniu. Bardzo często będzie pokazywał Ci jaki to jest samodzielny. Generalnie nie wszystko mu się udaje lecz dopinguj go do dalszych prób. Maluszki w tym wieku niezwykle chętnie uczestnicz± w życiu rodzinnym a ich wielka wyobraĽnia daje im szerokie pole do popisu podczas zabaw z innymi dziećmi.
  http://emaluszki.pl/186_wychowanie_trzylatka_trzylatek.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Pierwsza Komunia ¦więta - Wszystko o komunii

  Pierwsza Komunia ¦więta - Wszystko o komunii
  Pierwsza Komunia ¦więta jest serwisem dla rodziców i dzieci przygotowuj±cych się do Komunii. Serwis komunijny pokazuje jak przygotować dziecko do komunii. Zawiera galerie zdjęć sukienek komunijnych, garniturów komunijnych i strojów komunijnych oraz bazę firm pomocn± w organizacji komunii. Aby ułatwić przygotowania do komunii ¶więtej opracowany został kalendarz oraz kalkulator wydatków komunijnych. Serwis prezentuje również przygotowania komunijne prowadzone dla dzieci przez siostry zakonne.
  http://pierwszakomuniaswieta.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt