Spis tre¶ci

Portal dla rodziców

<wróć 0 1 dalej>
 • Ba¶nie, bajki, opowiadania

  Ba¶nie, bajki, opowiadania
  Nie potrzeba naukowców by wiedzieć, że im wcze¶niej zaczniemy rozwijać wyobraĽnię naszych dzieci, tym lepiej. Idealnym rozwi±zaniem jest czytanie bajek. To one wprowadzaj± dzieci w magiczny ¶wiat. Ukazuj± co jest dobre a co złe, prawdę i fałsz, miło¶ć i przyjaĽń. A co najważniejsze, każda bajka posiada na końcu morał. Atutem s± liczne dialogi i niezwykła interpretacja aktorska. Bajki ucz± dzieci abstrakcyjnego my¶lenia, rozwijaj± wyobraĽnię, wrażliwo¶ć i poczucie humoru. Zestaw opowiadań czytanych przez aktorów, których gra głosami poł±czona z podkładem muzycznym sprawia, że cała rodzina przenosi się do ¶wiata bajek
  http://bajecznie.zamow.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Zobacz mamo jestem samodzielny emaluszki.pl

  Zobacz mamo jestem samodzielny emaluszki.pl
  Trzylatek to już prawie niezależna istota...przynajmniej w jego mniemaniu. Bardzo często będzie pokazywał Ci jaki to jest samodzielny. Generalnie nie wszystko mu się udaje lecz dopinguj go do dalszych prób. Maluszki w tym wieku niezwykle chętnie uczestnicz± w życiu rodzinnym a ich wielka wyobraĽnia daje im szerokie pole do popisu podczas zabaw z innymi dziećmi.
  http://emaluszki.pl/186_wychowanie_trzylatka_trzylatek.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Pierwsza Komunia ¦więta - Wszystko o komunii

  Pierwsza Komunia ¦więta - Wszystko o komunii
  Pierwsza Komunia ¦więta jest serwisem dla rodziców i dzieci przygotowuj±cych się do Komunii. Serwis komunijny pokazuje jak przygotować dziecko do komunii. Zawiera galerie zdjęć sukienek komunijnych, garniturów komunijnych i strojów komunijnych oraz bazę firm pomocn± w organizacji komunii. Aby ułatwić przygotowania do komunii ¶więtej opracowany został kalendarz oraz kalkulator wydatków komunijnych. Serwis prezentuje również przygotowania komunijne prowadzone dla dzieci przez siostry zakonne.
  http://pierwszakomuniaswieta.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska ¶wiadczy usługi takie jak malarstwo, rzeĽba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczn±.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgło¶ się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt