Spis tre¶ci

Medycyna - orzecznictwo medyczne
 • Portal Opinii i Orzeczeń Medycznych CEOMED.pl

  Portal Opinii i Orzeczeń Medycznych CEOMED.pl
  Portal Opinii i Orzeczeń Medycznych CEOMED.pl powstał na kanwie wieloletnich do¶wiadczeń jego współautorów w opiniowaniu i orzecznictwie medycznym. Do¶wiadczenie nasze obejmuje zarówno orzecznictwo s±dowo-medyczne (w tym zarówno w ramach ubezpieczeń społecznych i wypadkowych) jak też opiniowanie dla potrzeb likwidacji szkód w komercyjnych towarzystwach ubezpieczeniowych w sprawach NW, OC czy oceny ryzyka i stanu zdrowia w ubezpieczeniach życiowych.
  http://ceomed.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Adenocarcinoma

  Adenocarcinoma
  Na stronie odkryjemy wiele rad, jak zapobiegać długotrwałym chorobom nerek. Ból jest to problem prawie każdego człowieka. Niezwykle często przyczyn± bólu nerek jest zapalenie nerek. Informacje umieszczone na portalu wyja¶niaj± co wywołuje ból nerek. Nieraz ból uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
  http://adenocarcinoma.xn--bl-nerek-v3a.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Interpretacja wyników badań

  Interpretacja wyników badań
  Jeżeli nie umiemy wskazać powodu utrzymuj±cej się bardzo wysokiej gor±czki, trzeba od razu zgłosić się do specjalisty. Badanie morfologiczne krwi pozwala zdiagnozować znaczn± liczbę schorzeń. Zaburzenie odpowiedniego stanu homeostazy organizmu może skończyć się chorob± i różnorodnymi powikłaniami. Dzięki obecnym odkryciom nauki, możliwe jest efektywniejsze leczenie rozmaitych chorób bakteryjnych. Z z tego portalu maj± Państwo szansę dowiedzenia się wielu interesuj±cych informacji na temat badań moczu. Portal dokładnie prezentuje czynniki wywołuj±ce białkomocz.
  http://interpretacja-wynikow-badan.bialko-w-moczu.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Liposukcja

  Liposukcja
  Firma Tommed położona jest na ¦l±sku, jest to jeden z największych Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Aktywno¶ć sw± prowadzi od więcej niż 17 lat. Oferuje kompleksowe badania, takie jak chociażby - bazowa kontrola lecznicza, specjalistyczna ochrona zdrowotna, diagnostyka obrazowa, kuracja, zębologia, a dodatkowo prze¶wietlenie, mammografia, artroskopia i tym podobne. Profesjonalnie wykwalifikowana obsługa lekarska! Serdecznie polecam i zapraszam do zaznajomienia się ze szczegółami na stronie w sieci.
  http://www.tommed.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt