Spis tre¶ci

Choroby
 • Endometrioza

  Endometrioza
  Niestety jak na razie nie ma jeszcze skutecznego leku na endometriozę. Objawami endometriozy s± głównie bóle przed i po miesi±czce. Nasza strona jest po¶więcona kobiecym chorobom. Na portalu z łatwo¶ci± można przeczytać o tym, jak± chorob± jest endometrioza.
  http://endometrioza.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • oczyszczanie organizmu

  oczyszczanie organizmu
  Toksyny i pasożyty zgubnie wpływaj± na nasze zdrowie i samopoczucie. To fakt! Zwi±zek między toksynami a symptomami wielu schorzeń znany jest od dawna. Także pasożyty żyj±ce w tkankach ludzkiego organizmu mog± być przyczyn± wielu chorób. Zanieczyszczenia, czyli produkty przemiany materii, szkodliwe bakterie i toksyczne zwi±zki chemiczne, potocznie nazywane toksynami, mog± odkładać się w organizmie latami, stopniowo powoduj±c różne jego dysfunkcje.
  http://www.szkolaoczyszczania.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Moja cukrzyca - nektarnik.pl

  Moja cukrzyca - nektarnik.pl
  Jestem diabetykiem, a to mój blog na temat tej dolegliwo¶ci.Cukrzyca to podstępna schorzenie atakuj±ca zarówno młodszych jak i sędziwych ludzi. Blog to wspaniałe miejsce dla cukrzyków na zdobywanie atrakcyjnych informacji.Opisuję swoje do¶wiadczenia i spostrzeżenia na temat tej dolegliwo¶ci.Sami zobaczcie, że leczenie cukrzycy może być prostsze i przyjemniejsze.Cierpię na cukrzycę typu I od kilku lat. SprawdĽ czy ciemne pieczywo rzeczywi¶cie jest dla Ciebie wła¶ciwe.Dowiedz się czym jest hipoglikemia i jak sobie z ni± radzić. Wszystkie te informacje znajdziesz na blogu.
  http://nektarnik.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Blog kasica212

  Blog kasica212
  Blog prywatny Kasi, osoby chorej na nerwiakowłókniakowato¶ć typu drugiego. Na blogu znajduj± się zarówno wpisy dotycz±ce życia prywatnego, jak i radzeniu sobie z t± chorob±. Blog zawiera także informacje i ciekawostki na temat choroby genetycznej jak± jest NF2.
  http://kasica212.priv.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Wzdęcia brzucha

  Wzdęcia brzucha
  Wzdęcia brzucha to notorycznie występuj±cy problem zdrowotny, jaki może być zwi±zany z chorob± b±dĽ po prostu z niedobr± diet±. Wzdęcia brzucha najczę¶ciej s± rezultatem ubocznym trawienia posiłków. Formowanie się nadmiaru wiatrów może być spowodowane rozmaitymi powikłanianiami zdrowotnymi, przykładowo chorobami jelit, zespołem jelita drażliwego czy jakim¶ uczuleniem. Jednakże w najliczniejszej liczbie sytuacji zredukowanie wytwarzanych wzdęć może sprawić już niewielka zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Je¶li męczysz się ze stałymi wzdęciami to powiniene¶ zapoznać się z informacjami znajduj±cymi się na tejże stronie.
  http://wzdecia.info
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgło¶ się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt