Spis tre¶ci

Choroby
 • Endometrioza

  Endometrioza
  Niestety jak na razie nie ma jeszcze skutecznego leku na endometriozę. Objawami endometriozy s± głównie bóle przed i po miesi±czce. Nasza strona jest po¶więcona kobiecym chorobom. Na portalu z łatwo¶ci± można przeczytać o tym, jak± chorob± jest endometrioza.
  http://endometrioza.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • oczyszczanie organizmu

  oczyszczanie organizmu
  Toksyny i pasożyty zgubnie wpływaj± na nasze zdrowie i samopoczucie. To fakt! Zwi±zek między toksynami a symptomami wielu schorzeń znany jest od dawna. Także pasożyty żyj±ce w tkankach ludzkiego organizmu mog± być przyczyn± wielu chorób. Zanieczyszczenia, czyli produkty przemiany materii, szkodliwe bakterie i toksyczne zwi±zki chemiczne, potocznie nazywane toksynami, mog± odkładać się w organizmie latami, stopniowo powoduj±c różne jego dysfunkcje.
  http://www.szkolaoczyszczania.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Moja cukrzyca - nektarnik.pl

  Moja cukrzyca - nektarnik.pl
  Jestem diabetykiem, a to mój blog na temat tej dolegliwo¶ci.Cukrzyca to podstępna schorzenie atakuj±ca zarówno młodszych jak i sędziwych ludzi. Blog to wspaniałe miejsce dla cukrzyków na zdobywanie atrakcyjnych informacji.Opisuję swoje do¶wiadczenia i spostrzeżenia na temat tej dolegliwo¶ci.Sami zobaczcie, że leczenie cukrzycy może być prostsze i przyjemniejsze.Cierpię na cukrzycę typu I od kilku lat. SprawdĽ czy ciemne pieczywo rzeczywi¶cie jest dla Ciebie wła¶ciwe.Dowiedz się czym jest hipoglikemia i jak sobie z ni± radzić. Wszystkie te informacje znajdziesz na blogu.
  http://nektarnik.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Blog kasica212

  Blog kasica212
  Blog prywatny Kasi, osoby chorej na nerwiakowłókniakowato¶ć typu drugiego. Na blogu znajduj± się zarówno wpisy dotycz±ce życia prywatnego, jak i radzeniu sobie z t± chorob±. Blog zawiera także informacje i ciekawostki na temat choroby genetycznej jak± jest NF2.
  http://kasica212.priv.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Wzdęcia brzucha

  Wzdęcia brzucha
  Wzdęcia brzucha to notorycznie występuj±cy problem zdrowotny, jaki może być zwi±zany z chorob± b±dĽ po prostu z niedobr± diet±. Wzdęcia brzucha najczę¶ciej s± rezultatem ubocznym trawienia posiłków. Formowanie się nadmiaru wiatrów może być spowodowane rozmaitymi powikłanianiami zdrowotnymi, przykładowo chorobami jelit, zespołem jelita drażliwego czy jakim¶ uczuleniem. Jednakże w najliczniejszej liczbie sytuacji zredukowanie wytwarzanych wzdęć może sprawić już niewielka zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Je¶li męczysz się ze stałymi wzdęciami to powiniene¶ zapoznać się z informacjami znajduj±cymi się na tejże stronie.
  http://wzdecia.info
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie do¶wiadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt