Spis tre¶ci

Choroby
 • Endometrioza

  Endometrioza
  Niestety jak na razie nie ma jeszcze skutecznego leku na endometriozę. Objawami endometriozy s± głównie bóle przed i po miesi±czce. Nasza strona jest po¶więcona kobiecym chorobom. Na portalu z łatwo¶ci± można przeczytać o tym, jak± chorob± jest endometrioza.
  http://endometrioza.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • oczyszczanie organizmu

  oczyszczanie organizmu
  Toksyny i pasożyty zgubnie wpływaj± na nasze zdrowie i samopoczucie. To fakt! Zwi±zek między toksynami a symptomami wielu schorzeń znany jest od dawna. Także pasożyty żyj±ce w tkankach ludzkiego organizmu mog± być przyczyn± wielu chorób. Zanieczyszczenia, czyli produkty przemiany materii, szkodliwe bakterie i toksyczne zwi±zki chemiczne, potocznie nazywane toksynami, mog± odkładać się w organizmie latami, stopniowo powoduj±c różne jego dysfunkcje.
  http://www.szkolaoczyszczania.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Moja cukrzyca - nektarnik.pl

  Moja cukrzyca - nektarnik.pl
  Jestem diabetykiem, a to mój blog na temat tej dolegliwo¶ci.Cukrzyca to podstępna schorzenie atakuj±ca zarówno młodszych jak i sędziwych ludzi. Blog to wspaniałe miejsce dla cukrzyków na zdobywanie atrakcyjnych informacji.Opisuję swoje do¶wiadczenia i spostrzeżenia na temat tej dolegliwo¶ci.Sami zobaczcie, że leczenie cukrzycy może być prostsze i przyjemniejsze.Cierpię na cukrzycę typu I od kilku lat. SprawdĽ czy ciemne pieczywo rzeczywi¶cie jest dla Ciebie wła¶ciwe.Dowiedz się czym jest hipoglikemia i jak sobie z ni± radzić. Wszystkie te informacje znajdziesz na blogu.
  http://nektarnik.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Blog kasica212

  Blog kasica212
  Blog prywatny Kasi, osoby chorej na nerwiakowłókniakowato¶ć typu drugiego. Na blogu znajduj± się zarówno wpisy dotycz±ce życia prywatnego, jak i radzeniu sobie z t± chorob±. Blog zawiera także informacje i ciekawostki na temat choroby genetycznej jak± jest NF2.
  http://kasica212.priv.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Wzdęcia brzucha

  Wzdęcia brzucha
  Wzdęcia brzucha to notorycznie występuj±cy problem zdrowotny, jaki może być zwi±zany z chorob± b±dĽ po prostu z niedobr± diet±. Wzdęcia brzucha najczę¶ciej s± rezultatem ubocznym trawienia posiłków. Formowanie się nadmiaru wiatrów może być spowodowane rozmaitymi powikłanianiami zdrowotnymi, przykładowo chorobami jelit, zespołem jelita drażliwego czy jakim¶ uczuleniem. Jednakże w najliczniejszej liczbie sytuacji zredukowanie wytwarzanych wzdęć może sprawić już niewielka zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Je¶li męczysz się ze stałymi wzdęciami to powiniene¶ zapoznać się z informacjami znajduj±cymi się na tejże stronie.
  http://wzdecia.info
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Katalog linków Pisanie prac Pomoce naukowe Portale edukacyjne Hostele Hotele Imprezy Fotografia Cyfrowa Garnki Giełdy samochodowe
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesi±tkę!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt