Spis tre¶ci

Choroby serca
 • Choroby serca

  Choroby serca
  Małe ci¶nienie może być co prawda niemiłe, jest jednakże zwykle pozbawione niebezpieczeństwa. Choroby serca rozwijaj± się na ogół u ludzi powyżej 40 roku życia, u których występuj± tak zwane czynniki ryzyka takie jak: palenie papierosów, otyło¶ć, siedz±cy tryb życia, hiperlipedemia, cukrzyca, nadci¶nienie tętnicze. Arterioskleroza jest normalnym etapem podeszłego wieku, jaki w kilku wypadkach nie sprawia żadnych dolegliwo¶ci. Wszelki sposób wysiłku fizycznego u ludzi zdrowych jest potrzebny. Spożywanie napojów alkoholowych w dużej ilo¶ci sprawia niewskazane powiększenie się ci¶nienia krwi, niewydolno¶ć serca i może poniek±d prowadzić do wylewu wewnętrznego.
  http://chorobyserca.info.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Profilaktyka chorób układu kr±żenia

  Profilaktyka chorób układu kr±żenia
  Wła¶ciwa profilaktyka układu kr±żenia w młodszym wieku może pomóc ochronić się przed różnymi chorobami. Zawał serca może przechodzić bez żadnych objawów. Arterioskleroza inaczej mieniona jest miażdżyc±. Z portalu możemy dowiedzieć się jak odpowiednio żyć żeby unikn±ć choroby serca. Choroby serca każdego roku doprowadzaj± do kilku zgonów na całym ¶wiecie.
  http://profilaktyka.chorobyserca.info.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoj± słab± stron± jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt