Spis tre¶ci

Gabinety lekarskie

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>





 • Fraxel laser Poznań
  Laser Fraxel wykorzystuje metodę frakcjonowanej fototermolizy. Polega ona na tym, że s± robione setki i tysi±ce mikro otworków w kształcie stożka na centymetrze kwadratowym skóry, które obejmuj± ogółem 15% - 20% - 25% leczonej powierzchni. Dlatego można dostać się głęboko do skóry wła¶ciwej przy użyciu bardzo wysokich energii bez potrzeby ablacji, w odróżnieniu do peelingów chemicznych, dermabrazji mechanicznej lub laserami Erb i CO2. Kilkakrotnie powtarzane zabiegi stopniowo zmieniaj± dogłębnie i bezpiecznie cał± leczon± powierzchnię skóry. Czyli tak jak by¶my wymieniali stopniowo pixele w zdjęciu cyfrowym, aż do całkowitego naprawienia uszkodzonego obrazu. Lasery frakcyjne i lasery Fraxel SR 750 i 1500.
  http://www.fraxelblizny.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tatuaże lasery w Bydgoszczy

  Tatuaże lasery w Bydgoszczy
  Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyk± szpitaln±, wieloletni wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych zamieszczonych w pi¶miennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych konferencjach i kongresach, członek towarzystw naukowych, w tym członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, prowadzi Gabinet Dermatologii, Ogólnej, Estetycznej i Laserowej. Specjalizuje się w technikach laserowych i IPL. Obecnie pracuje na 7 laserach i 2 IPL-ach.
  http://www.dermest.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • SKYLITE - Pracownia Optyczna - OPTYK SZCZECIN

  SKYLITE - Pracownia Optyczna - OPTYK SZCZECIN
  Nasza rodzina od zawsze była zawodowo zwi±zana z optyk±, zajmujemy się ni± 3 pokoleń. to co robimy traktujemy poważnie i oddaniem. pokoleń kultywujemy powinno być synonimem rzemiosła: czyli doskonałe przygotowanie zawodowe, najlepsze możliwe urz±dzenia solidno¶ć. pierwszymi w naszej rodzinie zajmuj±cymi optyk± byli mój ojciec ryszard lepert jego brat norbert leppert.
  http://www.o-optyk.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Gabinet stomatologiczny dr n. med. Katarzyna Błochowiak - Poznań

  Gabinet stomatologiczny dr n. med. Katarzyna Błochowiak - Poznań
  Prywatna praktyka stomatologiczna w Poznaniu na osiedlu Zygmunta Starego. Przestronnie urz±dzony, nowoczesny i pozbawiony barier architektonicznych gabinet został wyposażony w wysokiej jako¶ci sprzęt stomatologiczny, umożliwiaj±cy prowadzenie kompleksowego i komfortowego leczenia stomatologicznego dzieci, młodzieży i dorosłych.¦wiadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najnowszych osi±gnięć współczesnej stomatologii.
  http://www.naszdentysta.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesi±tkę!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt