Spis tre¶ci

Gabinety lekarskie

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>

 • Fraxel laser Poznań
  Laser Fraxel wykorzystuje metodę frakcjonowanej fototermolizy. Polega ona na tym, że s± robione setki i tysi±ce mikro otworków w kształcie stożka na centymetrze kwadratowym skóry, które obejmuj± ogółem 15% - 20% - 25% leczonej powierzchni. Dlatego można dostać się głęboko do skóry wła¶ciwej przy użyciu bardzo wysokich energii bez potrzeby ablacji, w odróżnieniu do peelingów chemicznych, dermabrazji mechanicznej lub laserami Erb i CO2. Kilkakrotnie powtarzane zabiegi stopniowo zmieniaj± dogłębnie i bezpiecznie cał± leczon± powierzchnię skóry. Czyli tak jak by¶my wymieniali stopniowo pixele w zdjęciu cyfrowym, aż do całkowitego naprawienia uszkodzonego obrazu. Lasery frakcyjne i lasery Fraxel SR 750 i 1500.
  http://www.fraxelblizny.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tatuaże lasery w Bydgoszczy

  Tatuaże lasery w Bydgoszczy
  Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyk± szpitaln±, wieloletni wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych zamieszczonych w pi¶miennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych konferencjach i kongresach, członek towarzystw naukowych, w tym członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, prowadzi Gabinet Dermatologii, Ogólnej, Estetycznej i Laserowej. Specjalizuje się w technikach laserowych i IPL. Obecnie pracuje na 7 laserach i 2 IPL-ach.
  http://www.dermest.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • SKYLITE - Pracownia Optyczna - OPTYK SZCZECIN

  SKYLITE - Pracownia Optyczna - OPTYK SZCZECIN
  Nasza rodzina od zawsze była zawodowo zwi±zana z optyk±, zajmujemy się ni± 3 pokoleń. to co robimy traktujemy poważnie i oddaniem. pokoleń kultywujemy powinno być synonimem rzemiosła: czyli doskonałe przygotowanie zawodowe, najlepsze możliwe urz±dzenia solidno¶ć. pierwszymi w naszej rodzinie zajmuj±cymi optyk± byli mój ojciec ryszard lepert jego brat norbert leppert.
  http://www.o-optyk.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Gabinet stomatologiczny dr n. med. Katarzyna Błochowiak - Poznań

  Gabinet stomatologiczny dr n. med. Katarzyna Błochowiak - Poznań
  Prywatna praktyka stomatologiczna w Poznaniu na osiedlu Zygmunta Starego. Przestronnie urz±dzony, nowoczesny i pozbawiony barier architektonicznych gabinet został wyposażony w wysokiej jako¶ci sprzęt stomatologiczny, umożliwiaj±cy prowadzenie kompleksowego i komfortowego leczenia stomatologicznego dzieci, młodzieży i dorosłych.¦wiadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najnowszych osi±gnięć współczesnej stomatologii.
  http://www.naszdentysta.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Vintage Wiersze Zabrze
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękn± i niepowtarzaln± biżuterię artystyczn±. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jako¶ć, atrakcyjne ceny.

Nasi partnerzy
http://zywalewski.pl
UrbiCMS 2007 - Kontakt