Spis tre¶ci

Psychiatra łódĽ
 • Psychiatra - S.Krogulski

  Psychiatra - S.Krogulski
  Strona prywatnego gabinetu psychiatrycznego dr Sławomira Krogulskiego, specjalisty II stopnia, absolwenta Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Znajdziesz na niej aktualne informacje na temat: psychiatrii, menopauzy, lęków i szczegóły dotycz±ce działalno¶ci gabinetu.
  http://www.psychiatra-krogulski.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Dr N. Med. Jakub KaĽmierski - Lekarz Psychiatra w Łodzi

  Dr N. Med. Jakub KaĽmierski - Lekarz Psychiatra w Łodzi
  Gabinet psychiatryczny ŁódĽ oferuje specjalistyczn± praktykę lekarsk± i realizuje leczenie pacjentów, którzy maj± trudno¶ci ze zdrowiem psychicznym. Lekarz psychiatra ma długoletnie do¶wiadczenie w pracy zawodowej na oddziałach psychiatrycznych, jest również asystentem w Klinice Psychiatrii Zaburzeń Psychotycznych. Psychiatra na co dzień leczy pacjentów, borykaj±cych się z długotrwałymi depresjami i nerwic± a także z powodzeniem leczy trudn± chorobę schizofrenię. Porad mog± szukać tutaj także osoby które cierpi± na zaburzenia zwi±zane ze snem i zaburzenia o podłożu lękowym. Psychiatrzy s± aktualnie w stanie skutecznie pomagać również osobom starszym, cierpi±cym na różnego typu schorzenia typowe dla wieku podeszłego.
  http://www.lodzpsychiatra.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Armatura instalacyjna Artykuły BHP Artykuły biurowe Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
Chełmoński Józef. Je¶li interesujesz się malarstwem, z pewno¶ci± wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czego¶ więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczo¶ć. Serdecznie zapraszamy
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt