Spis tre¶ci

Psychiatra łódĽ
 • Psychiatra - S.Krogulski

  Psychiatra - S.Krogulski
  Strona prywatnego gabinetu psychiatrycznego dr Sławomira Krogulskiego, specjalisty II stopnia, absolwenta Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Znajdziesz na niej aktualne informacje na temat: psychiatrii, menopauzy, lęków i szczegóły dotycz±ce działalno¶ci gabinetu.
  http://www.psychiatra-krogulski.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Dr N. Med. Jakub KaĽmierski - Lekarz Psychiatra w Łodzi

  Dr N. Med. Jakub KaĽmierski - Lekarz Psychiatra w Łodzi
  Gabinet psychiatryczny ŁódĽ oferuje specjalistyczn± praktykę lekarsk± i realizuje leczenie pacjentów, którzy maj± trudno¶ci ze zdrowiem psychicznym. Lekarz psychiatra ma długoletnie do¶wiadczenie w pracy zawodowej na oddziałach psychiatrycznych, jest również asystentem w Klinice Psychiatrii Zaburzeń Psychotycznych. Psychiatra na co dzień leczy pacjentów, borykaj±cych się z długotrwałymi depresjami i nerwic± a także z powodzeniem leczy trudn± chorobę schizofrenię. Porad mog± szukać tutaj także osoby które cierpi± na zaburzenia zwi±zane ze snem i zaburzenia o podłożu lękowym. Psychiatrzy s± aktualnie w stanie skutecznie pomagać również osobom starszym, cierpi±cym na różnego typu schorzenia typowe dla wieku podeszłego.
  http://www.lodzpsychiatra.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt