Spis tre¶ci

Ciekawostki
 • Ciekawy ¶wiata

  Ciekawy ¶wiata
  Ciekawy ¶wiata portal z ciekawostkami z różnych dziedzin. Codziennie partia nowych wiadomo¶ci posegregowanych tematycznie. Zapraszamy do systematycznego odwiedzania portalu. Na pewno znajdziecie tu co¶ ciekawego dla siebie. Liczne działy, społeczeństwo, wiara, budownictwo i inne. Odwiedzaj serwis i czytaj ciekawe informacje.
  http://www.ciekawyswiata.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • systemy bezpieczeństwa

  systemy bezpieczeństwa
  Struktura ochronna w systemach informatycznych powinna być cały czas zabezpieczana. My jako ?Vercard? stosujemy system bezpieczeństwa za pomoc± kart dostępu. Każda firma która chce chronić swoje dane może do nas przyj¶ć i zaimplementować swój własny system bezpieczeństwa z użycie elektronicznych i plastikowych kart magnetycznych.
  http://www.vercard.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • http://www.ciekawe.klewer.pl/

  http://www.ciekawe.klewer.pl/
  Na tej stronie odnajdziesz ciekawe informacje na temat tego co potrafi± zrobić ludzie, do czego s± zdolni, jak i na temat wyj±tkowych zjawisk. Strona jest dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Wszystkie artykuły na pewno Cię zaskocz±, a Internetowi Redaktorzy będ± starać się o ich oryginalno¶ć.
  http://www.ciekawe.klewer.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Ateista

  Ateista
  Ateista to witryna traktuj±ca o współczesnym braku wiary w Polsce. Ateista stawia pytania o realno¶ć faktu istnienia i działalno¶ci Boga. Przytoczone s± tutaj wypowiedzi, dłuższe lub krótsze, znanych osób. Współczesny ateista to człowiek wierz±cy w rozum i jego zdolno¶ć do analizy. Udostępniane artykuły s± krytyk± wymierzon± w upadek współczesnego ko¶cioła. Analizie zostały tu poddane niektóre teksty pochodz±ce z Biblii. Jest to serwis dla osób szukaj±cych prawdy poza Ko¶ciołem. Portal porusza bież±c± tematykę oscyluj±c± wokół niewiary.
  http://www.ateista.info.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt