Telefony komórkowe

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>
 • Oprogramowanie na symbiana

  Oprogramowanie na symbiana
  Blog po¶więcony aplikacjom i urz±dzeniom mobilnym. Recenzje, newsy i ciekawostki ze ¶wiata Symbiana, Windows mobile, Androida i iPhonów. Eksploruj ¶wiat komórek i smartphonów.Dowiedz się wszystkiego na temat swojego telefonu komórkowego.
  http://blog.inhand.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Pingo: karta telefoniczna do tanich rozmów międzynarodowych

  Pingo: karta telefoniczna do tanich rozmów międzynarodowych
  Pingo to wirtualna karta telefoniczna oferowana przez jednego z największych na ¶wiecie operatorów poł±czeń międzynarodowych. Oferuje jedne z najniższych na rynku cen rozmów telefonicznych, nie ma żadnych ukrytych opłat a można jej używać na całym ¶wiecie. Ceny rozmów z USA do Polski zaczynaj± się od 0.9 centa za minutę, ale Pingo oferuje tanie dzwonienie do kilkuset krajów na całym ¶wiecie.
  http://pingopl.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Przegl±d najlepszych kart telefonicznych w USA

  Przegl±d najlepszych kart telefonicznych w USA
  Porównanie najlepszych kart telefonicznych w USA. W przejrzystej tabeli znajdziesz wszystkie ceny za rozmowy międzynarodowe, stawki operatorów, opłaty i dopłaty za poł±czenia. S± też recenzje jako¶ci usługi oraz wyja¶nienia często używanych terminów. Informacje praktyczne o numerach telefonów w Stanach Zjednoczonych, Polsce i innych krajach.
  http://zadzwon.org
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Android.com.pl - Największe Polskie centrum platformy Google Android OS - Era G1

  Android.com.pl - Największe Polskie centrum platformy Google Android OS - Era G1
  Android.com.pl - to największe w Polsce Centrum Platformy Google Android OS. Systemu operacyjnego na którym pracuje Era G1 z Google oraz inne. Android.com.pl to największe w Polsce Forum Android, telefony, gry, aplikacje, programy, download, recenzje, ciekawostki oraz wszystko inne powi±zane z systemem Google Android i pracuj±cymi na nim telefonami takimi jak: Era G1 z Google, T-Mobile G1, HTC Dream, HTC Magic, HTC Hero i inne. Na naszym Forum Android znajdziesz pomoc Era G1 oraz poradniki (tutoriale) do ulepszania Twojego Androida.
  http://android.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgło¶ się do nas!
pozycjonowanie stron ŁódĽ. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron ŁódĽ

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt