Programowanie

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Pisanie programów na zamówienie
  Zajmuje się pisaniem programów oraz stron www na zamówienie. Tworzę programy dla studentów jak i firm. Pod platformy Windows, Linux. W ¶rodowisku Windows programy konsolowe jak i okienkowe przy wykorzystaniu Visual C++ lub DevC++. Aplikacje pisane pod MFC lub WINAPI. Piszę także w ANSI C, skrypty w ¶rodowisku Matlab, programy w Javie oraz w jezyku Ada95. Strony www w PHP z wykorzystaniem mySQL-a oraz technologii XHTML, CSS, JavaScript, JSP, XML, XSL, Flash itp.
  http://pisanieprogramow.eurohaft.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Programy firmy Insert: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor
  Bogata funkcjonalno¶ć, intuicyjno¶ć obsługi, konkurencyjna cena - to niepodważalne atuty oprogramowania firmy Insert. Jeste¶my jedn± z niewielu firm w województwie lubuskim i jedyn± w Zielonej Górze o statusie partnera handlowego firmy Insert. Ponadto nasi pracownicy posiadaj± tytuł dyplomowanych serwisantów programów Subiekt GT, Rachmistrz GT oraz Rewizor GT.
  http://www.eseven.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Oprogramowanie na zamówienie
  Nowoczesne systemy informatyczne na zamówienie dla biznesu i administracji. Oferujemy oprogramowania na zamówienie, systemy CMS, wsparcie wdrożenia systemów. CStudios Software House specjalizuje się w opracowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych. Nasz± ofertę adresujemy głównie do firm i organów administracji publicznej. W przygotowaniu rozwi±zań informatycznych stosujemy ¶wiatowe standardy modelowania projektów i zarz±dzania nimi. Należ± do nich PRINCE2 oraz Rational Unified Process. Dzięki nim dostarczane przez nas oprogramowanie jest optymalnie dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.
  http://www.cstudios.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Oprogramowanie ITCube
  ICsolutions - Internetowe rozwi±zania biznesowe CRM (Customer Relationship Management), producent oprogramowania ITCube CRM który pozwala na uzyskanie obrazu relacji firmy z klientem. Oprogramowanie sieciowe, zarz±dzanie - system, pakiet ITCube. Kuminikacja zewnętrzna i wewnętrzna.
  http://www.icsolutions.com.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Programy antywirusowe
  Korzystanie z komputera podł±czonego do internetu wi±że się nierozerwalnie z dużym ryzykiem. Komputer podł±czony do sieci jest zaatakowany po kilkudziesięciu minutach od momentu podł±czenia. Nasi inżynierowie ukończyli niezbędne szkolenia handlowe i techniczne potrzebne do prowadzenia sprzedaży i wdrożeń systemów bezpieczeństwa danych. Realizujemy zamówienia z całej Polski. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja.
  http://www.antywirusexpert.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt