Hostele

<wróć 0 1 dalej> • Hostel Central Sopot

  Hostel Central Sopot
  Trzypiętrowy Central Hostel mie¶ci się na ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, jest kompromisem dla klientów szukaj±cych noclegu w centrum, niskiej cenie oraz wysokim standardzie. Zapraszamy
  http://www.hostelcentral.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Nocleg Poznań

  Nocleg Poznań
  W Hotelu Orange House udostępniono go¶ciom przytulne jedno-, dwu- i sze¶cioosobowe pokoje i salon z kominkiem,. Jest tu bogato zaopatrzona kuchnia oraz taras z miejscem na grilla. Blisko¶ć parku Cytadela sprzyja joggingowi, jeĽdzie na rolkach i rowerem, grze w golfa, piknikom. Niezmotoryzowani maj± tu przystępny transport kilkoma liniami autobusów i tramwajów (także nocnymi). Tani nocleg Poznań ? nr tel. 50 20 40 799.
  http://www.hostelorangehouse.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Hostel w Poznaniu

  Hostel w Poznaniu
  Cinema Paradiso Hostel Poznań to najważniejsze tego rodzaju lokum w Poznaniu. Dlaczego najważniejsze? Z kilku prostych powodów. Nie wszystek hostel w Poznaniu zapewni Ci rano ¶niadanie, pożyczy Ci rower, jak musisz gdzie¶ dojechać, a nie chcesz stać w korku czy ¶ciskać się w autokarze czy tramwaju, czy obejrzenie wieczornego seansu filmowego, a wszystko to w cenie usługi któr± stanowi tani nocleg w Poznaniu!
  http://poznan-hostel.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • hostel poznań

  hostel poznań
  Zapewniamy komfortowe warunki w rozs±dnej cenie. Oferujemy 88 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2,4,6 osobowych. Wystrój pokoi jest nowoczesny i zarazem oryginalny. Posiadamy pokoje z łazienkami, jak również pokoje z łazienkami na korytarzu o bardzo wysokim standardzie. Każdy pokój jest codziennie sprz±tany. Łóżka posiadaj± grube, antyalergiczne materace lecznicze i wysoko jako¶ciowe bawełniane po¶ciele. Możliwe pozostawić rzeczy w hotelowym sejfie. Do dyspozycji go¶ci: livingroom z wygodnymi sofami, telewizor oraz biblioteczka. W pełni wyposażona kuchnia oferuje ¶niadania kontynentalne; do dyspozycji go¶ci hotelowych jest także jadalni, w której znajduje się kawa i herbata (do dyspozycji cał± dobę).
  http://www.fusionhostel.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Armatura instalacyjna Artykuły BHP Artykuły biurowe Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
urz±dzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urz±dzenie do mycia okien ? WejdĽ na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoj± słab± stron± jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt