Spis treści

Filtracja
 • ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne

  ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne
  Jesteśmy producentem filtrów świecowych, filtrów workowych, obudów filtracyjnych, filtrów przemysłowych, instalacji membranowych. Możemy służyć pomocą w projektowaniu nowych stacji uzdatniania wody, optymalizacji istniejących układów przygotowania wody, w oparciu o filtry mechaniczne żwirowe i piaskowe, stacje i wymienniki jonitowe, systemy i układy katalitycznego odtleniania wód przeznaczonych do zasilania kotłów parowych wodą DEM.W dziedzinie ochrony środowiska możemy zaoferować oczyszczanie ścieków pochodzących z procesów elektrochemicznej obróbki metali, odzysk metali z roztworów, zamykanie obiegów wodnych. Posiadamy szeroką gamę filtrów do galwanizerni.Oczyszczamy wody pitne ze związków baru, boru i arsenu.
  http://www.www.filtertech.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Odwrócona osmoza

  Odwrócona osmoza
  Osmozaserwis to sklep internetowy, w którym można kupić efektywne filtry do wody. Ich obowiązkiem jest oczyszczanie wody technicznej oraz pitnej. Asortyment sklepu mieści prekursorskie filtry do wody węglowe, sznurkowe, wielostopniowe systemy oczyszczania wody - odwróconej osmozy, a także ofertę odżelaziaczy, zmiękczaczy itp. W zestawie produktów sklepu internetowego znajdują się wyłącznie doskonałe produkty najlepszych producentów.
  http://www.osmozaserwis.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Filtry do wody wrocław

  Filtry do wody wrocław
  ACOM ? wrocławska firma, mająca dobrą reputację w branży uzdatniania i oczyszczania wody, poleca swoją ofertę w sklepie internetowym acom.wroc.pl. Profesjonalnie zaopatrzony sklep gwarantuje szybki zakup towarów, takich jak: filtry do wody, nowoczesne filtry molekularne, urządzenia służące do zmiękczania wody, membrany osmotyczne i wiele więcej. Wyróżnikiem produktów jest ich pochodzenie ? ACOM zapewnia tylko artykuły renomowanych marek, charakteryzujące się efektywnością i wydajnością. Zróżnicowanie asortymentu oraz szybka realizacja zamówień.
  http://www.acom.wroc.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Filtry kieszeniowe

  Filtry kieszeniowe
  Ustawiczny rozwój gospodarczy, jak również technologiczny określa w sposób bezpośredni poszukiwania coraz efektywniejszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i ekologii. Grupa TWE doskonale rozumie mechanizmy zachodzące aktualnie w gospodarce, dlatego tkanina filtracyjna, której produkcją i dystrybucją się zajmujemy, to produkt o bezkonkurencyjnej jakości. Aktywność produkcyjna Grupy TWE skupiona jest na zagwarantowaniu właściwych mediów odnajdujących zastosowania w procesie filtracyjnym; nasze filtry kasetowe, filtry kieszeniowe, jak również sufitowe filtry do kabin lakierniczych - to pewność jakości.
  http://filtration.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Film Fotografia Inne Chłodzenie Domeny internetowe Doładowania telefonu Historia Języki obce Kolegium Bilety lotnicze Biura podróży Biuro podróży Lublin
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt