Spis treści

Sala konferencyjna
 • Sala konferencyjna w ICES

  Sala konferencyjna w ICES
  Firma prowadzi szkolenia i kursy w zakresie komunikacji w biznesie oraz w sektorze społecznym. Oferowane przez firmę warsztaty skierowane są zarówno do firm, jak i do osób prywatnych pragnących podnieść swoje umiejętności komunikacyjne oraz zgłębić sztukę negocjacji. Ponadto ICES dysponuje elegancką i komfortową salą konferencyjną umożliwiającą organizację prestiżowych konferencji, wystawnych bankietów oraz seminariów.
  http://www.ices.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje Warszawa

  Konferencje Warszawa
  Po zaaranżowanej konferencji warto jest odwiedzać Zamek królewski. Zachwycającym miejscem na zaaranżowanie znamienitej szkolenia w Warszawie jest Hotel Bristol. Zorganizowanie solidnej konferencji biznesowej w Warszawie nie jest kwestią dosyć tanią. Stolica jest klasycznym centrum biznesowym.
  http://www.konferencjewarszawa.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje Kraków

  Konferencje Kraków
  Jeśli szukasz ośrodka na zorganizowanie konferencji biznesowej w Krakowie koniecznie wstąp na nasz portal. Wieliczka to piękny ośrodek starodawny, lecz też sławne miejsce na stworzenie konferencji branżowej. Sale szkoleniowe w krakowskich obiektach są bardzo nowoczesne. Myślisz o zaaranżowaniu spotkania księgowego w Wieliczce wejdź na nasz serwis internetowy o tematyce konferencji.
  http://www.konferencjekrakow.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje ekonomiczne

  Konferencje ekonomiczne
  Dobry ekonomista potrafi odpowiednio inwestować pieniądze. Ekonomia jest bardzo ważną sferą nauki. U nas odnajdziesz fajne miejsca na rady oraz konferencje. Ekonomista musi być na bieżąco w swej dyscyplinie.
  http://www.konferencjeekonomiczne.org/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Imprezy i rozrywka

  Imprezy i rozrywka
  Na naszym blogu mamy zaszczyt przedstawić możliwości organizacji konferencji i imprez firmowych, sprawdzone miejsca, pomysły na organizację. Podpowiadamy, jaki lokal wybrać, gdzie zaopatrywać się w catering. Znajdziecie tu wiele porad na temat tego typu imprez. Nieobce są nam różne trendy, zatem spotkacie na blogu dużą różnorodność.
  http://www.imprezy.platyna4u.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Film Fotografia Inne Chłodzenie Domeny internetowe Doładowania telefonu Historia Języki obce Kolegium Bilety lotnicze Biura podróży Biuro podróży Lublin
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt