Spis treści

Studia graficzne
 • Studio graficzne

  Studio graficzne
  Styl materiałów korporacyjnych ma zasadnicze znaczenie dla wszelkiej działalności marketingowej firmy. Opracowania profesjonalnego systemu identyfikacji wizualnej wymaga pracy zawodowych projektantów i menedżerów. Dlatego decydując się na studio graficzne, które ma zaprojektować dla nas znak firmowy lub opracować kompletny system identyfikacji wizualnej, powinniśmy wybrać ofertę studia kreatywnego, mogącego pochwalić się doświadczeniem popartym portfolio i osiągnięciami w tej dziedzinie. Studio graficzne Designpoint - identyfikacja wizualna, projektowanie grafiki reklamowej i korporacyjnej, rewitalizacja oraz projektowanie logotypów, branding.
  http://designpoint.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • dfaktor studio graficzne

  dfaktor studio graficzne
  dfaktor studio to młoda agencja interaktywna zorientowana na pomoc klientom biznesowym odnaleźć drogę w świecie reklamy. Zajmujemy się projektowaniem graficznym serwisów internetowych, identyfikacją wizualną oraz przygotowaniem materiałów do druku. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.
  http://www.dfaktor.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dawid Jabłoński - freelancer, projektowanie, logo, ulotki, plakaty

  Dawid Jabłoński - freelancer, projektowanie, logo, ulotki, plakaty
  Nazywam się Dawid Jabłoński, jestem freelancerem od kilku lat zajmuje się tworzeniem plakatów, ulotek, logo i wizytówek. Moje projekty nacechowane są różnorodnością kolorów, do każdego podchodzę z najwyższą starannością. Jedyną zasadą jaką się kieruje w ich tworzeniu jest moja intuicja, kierowana pasją do grafiki. Jeśli moje podejście podoba się Państwu zapraszam do współpracy. Posiadam niezbędne doświadczenie, które pomaga mi w realizacji moich wizji. Pracuje na takich programach jak Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver.
  http://dawid.jablonski.in
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

UrbiCMS 2007 - Kontakt