Spis treści

Szkolenia

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej> • Szkolenia menedżerskie

  Szkolenia menedżerskie
  Time for Team Development Consultants - specjalista w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Głównymi obszarami działalności firmy są rozwój zespołów, liderów i organizacji, Executive Coaching oraz Team Coaching. Firma prowadzi warsztaty i szkolenia dla menadżerów.
  http://www.timeforteam.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje

   Konferencje
  konferencje organizowane przez hotele za całej polski z województwa podkarpackiego lub dolnośląskiego.konferencje szkoleniowe. profesjonalne miejsca na organizację eventu nad morzem i w roztokami górskimi. centrum konferencyjne konferencyjny wawrzkowizna oraz przedsiębiorstwo turystyczne łódź. katalog zamków na www.salekonferencyjne.pl . specjalistyczne konferencje w mieście ryglice oraz pasym!
  http://www.salekonferencyjne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Event Solution - Wydarzenia firmowe, Imprezy integracyjne, Szkolenia, Imprezy firmowe

  Event Solution - Wydarzenia firmowe, Imprezy integracyjne, Szkolenia, Imprezy firmowe
  Jesteśmy zwolennikami "dobrej roboty", co w skrócie oznacza, iż zawsze działamy wedle ściśle określonych reguł. Skuteczność i atrakcyjność organizowanych przez nas wydarzeń to standardy, które kształtują filozofię naszej pracy. Każdy opracowany przez nas projekt cechuje kreatywność i lekkość pomysłu. Jesteśmy w stanie w jednym miejscu poskromić ziemię, powietrze i wodę tylko po to, aby zintegrować Waszych pracowników, zachwycić kluczowych klientów i wzbudzić zazdrość konkurentów.
  http://eventsolutions.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje małopolskie

  Konferencje małopolskie
  Wstąp na portalu web, ośrodki konferencyjne są znakomicie urządzone. Konferencje odbywające się w Małopolsce są różnego rodzaju. Wykryjesz konferencje z podziałem na tematykę. Wykryjesz w serwisie najbliższe konferencje i te odbyte. Do tego województwa kwalifikują się takie miasta jak Tarnów. Jest to malownicze miejsce, fenomenalne na odbycie konferencji.
  http://www.konferencjemalopolskie.com
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Katalog linków Pisanie prac Pomoce naukowe Portale edukacyjne Hostele Hotele Imprezy Fotografia Cyfrowa Garnki Giełdy samochodowe
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt