Spis treści

Public relations

<wróć 0 1 dalej> • Agencja Royal Brand PR

  Agencja Royal Brand PR
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu agencję Royal Brand PR, która powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym budowaniu świadomości marek naszych klientów. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży skutecznie udaje nam się dbać o wizerunek firm. Skutecznie dbamy o Twój wizerunek!
  http://www.royalbrand.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Agencja komunikacji społecznej Wersja Beta

  Agencja komunikacji społecznej Wersja Beta
  Celem działania Agencji Wersja Beta jest udostępnianie nowoczesnych narzędzi komunikacji społecznej osobom prywatnym, podmiotom biznesowym i publicznym. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich - małych, średnich i dużych organizacjom, dostosowując ją do konkretnych potrzeb i możliwości. Proponujemy Państwu współpracę stałą lub akcyjną, kompleksowe lub wycinkowe zajęcie się przez nas Waszymi komunikacyjnymi zadaniami (marketing, PR, reklama, wizerunek/marka, content i concept publishing...).
  http://www.wersjabeta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Warszawska Grupa Doradców Public relations

  Warszawska Grupa Doradców Public relations
  Warszawska Grupa Doradców Public Relations powstała w 2010 roku. Podstawą działalności jest doradztwo public relations i pubic affairs, consulting wizerunkowy firm i osób. WGD PR prowadzi również działalność szkoleniową. Zapraszamy na: www.wgd-pr.pl www.wybory-samorzadowe.com.pl www.marketing-polityczny-szkolenie.pl
  http://www.wgd-pr.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pomada

  Pomada
  Kluczowymi elementami w procesie tworzenia pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw jest budowanie więzi z mediami i właściwe planowanie komunikacji marketingowej. Showroom Pomada Fashion Office oferuje obsługę w zakresie media relations. Firma z powodzeniem pracuje nad medialnym charakterem Klientów, wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie na krajowym rynku mody.
  http://www.pomada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt