Książki

<wróć 0 1 2 dalej> • Książka

  Książka
  Weltbild, to synonim Firmy Przyjaznej Klientowi! Nasz przepis na sukces? Ogromna miara filozofii nieograniczonego wyboru - wybieraj pomiędzy zakupami za pomocą katalogu, sklepu internetowego, albo w sieci naziemnych księgarń. Do tego dopełniliśmy połączenie sił ze atrakcyjnym wydawnictwem - Świat Książki. Jeszcze tylko szczypta popularnych promocji i bestsellerów. Efekt? Weltbild zajmuje początkowe miejsca w zestawieniach jednostek wysyłkowych, sklepów e-commerce, a też wśród sprzedawców książek w kraju na rynku detalicznym.
  http://www.weltbild.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • produkty szkolne

  produkty szkolne
  Firma Truskawka rozpoczęła działalność w 1994 r., początkowo jako hurtownia papiernicza. Zdobyte doświadczenie i liczne kontakty z producentami postanowiliśmy wykorzystać w sprzedaży detalicznej. W 1999r. otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Gdyni. Obecnie prowadzimy dwa sklepy (w Gdyni i w Gdańsku). W trosce o wygodę klienta sklepy te otworzyliśmy w centrach handlowych, które pracują 7 dni w tygodniu. 9 tysięcy pozycji towarowych artykułów szkolnych, biurowych i akcesoriów komputerowych oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że jesteśmy niezawodni w naszej branży. Doceniają to nasi klienci, ale również i dostawcy. Nasze sklepy są autoryzowanymi punktami sprzedaży takich marek jak Parker i Waterman.
  http://etruskawka.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Księgarnia szkolna

  Księgarnia szkolna
  Strona cechuje ogromną ofertę internetowej księgarni. Można znaleźć w niej różnorodne książki adresowane do nabywców mających wieloraki wiek. Jeśli temat poszukiwań to książki do szkoły w własnej ofercie mamy każde proponowane pomoce stworzone dla dla dzieci w wieku przedszkolnym poprzez wszelkie następne poziomy szkolnictwa kończąc na technikum. W ofercie znajdują się dodatkowo lektury przewidziane dla pedagogów i rożne dodatkowe pomoce oferowane nauczycielom. O ile zaintrygowani Państwo staną się książkami edukacyjnymi znajdziecie ich znaczna liczbę w właściwej zakładce naszej strony. Wszelkie kolejne dane do kontaktu czy też potrzebne do wykonania zlecenia także są prezentowane w ustalonych położeniach.
  http://ksiegarnia-edukacyjna.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Co ty wiesz o rodzinie

  Co ty wiesz o rodzinie
  Strona z książką jacka Pulikowskiwgo dla małżeństw i rodzin. W obliczu tak agresywnej ofensywy wrogów tradycyjnej rodziny potrzebujesz książki, która uporządkuje Twoją wiedzę i podpowie argumenty, dające odpór antyrodzinnej nagonce. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Twoim potrzebom, wydając specjalny rodzinny superporadnik.
  http://cotywieszorodzinie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt