Szkoły wyższe
 • Studia socjologia

  Studia socjologia
  Studia na tym kierunku gwarantują szerokie możliwości zatrudnienia, między innymi w szkołach, domach poprawczych i zakładach karnych, filiach reklamowych. Promujemy serwis uczelniany, u nas wyszukasz wykaz najpopularniejszych uczelni wyższych, które prowadzą kierunek socjologia.
  http://www.studiasocjologia.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studia finanse

  Studia finanse
  Znalezienie dobrej posady stanowi aktualnie duże wyzwanie dla młodych osób, wybranie odpowiedniego kierunku studiów jest więc bardzo istotne, znajdź odpowiednią szkołę. Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University ta oraz wiele innych szkół prowadzących znany profil finanse. Zasadniczym elementem kierunku będzie prezentacja wyselekcjonowanych problemów z finansów przedsiębiorstwa, pogłęb wiedzę w tym temacie. Wybierz odpowiednią uczelnię w danym mieści jak Gdynia, prowadzącą specjalizację finanse w trybie dzinnym.
  http://www.studiafinanse.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • studia

  studia
  Przydatne informacje dla maturzystów i uczniów, którzy chcą kontynuować naukę na studiach podyplomowych czy zmienić profil dotychczasowych studiów. Serwis edukacyjny dla studentów zainteresowanych kontynuowaniem nauki po ukończeniu studiów Instytutu Fizyki. Studia to szansa na ciekawą pracę oraz wyższe zarobki, dowiedz się wszystkiego o swojej uczelni w portalu internetowym.
  http://www.twojestudia.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studia zarządzanie

  Studia zarządzanie
  Po kierunku zarządzanie znajdziesz wymarzoną pracę w zawodzie. Serwis posiada całkowitą bazę uczelni wyższych takich jak Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa, które prowadzą studia zaoczne na kierunku zarządzanie. Studia na kierunku zarządzanie są bardzo złożone, wyróżniamy min zarządzanie środowiskiem.
  http://www.studiazarzadzanie.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studia turystyka

  Studia turystyka
  Wiele szkół prowadzi także studia podyplomowe skierowane do bieżącej oraz ewentualnej kadry kierowniczej specjalności krajoznawczej. Na liście uczelni prowadzących studia na kierunku Turystyka i Rekreacja znajdują się Krakowska Szkoła Wyższa im. A. Frycza Modrzewskiego. Turystyka jest zjawiskiem składowym, które odnosi się do wielu wymiarów życia człowieka.
  http://www.studiaturystyka.com
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt