Szkoły wyższe
 • Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach

  Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach
  Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach (WSAP) kontynuuje 10-letnią tradycję Pomaturalnej Szkoły Samorządu i Administracji, której absolwenci odbywali praktyki zawodowe w krajach Unii Europejskiej i w większości znaleźli zatrudnienie w administracji rządowej, samorządowej i gospodarczej w całej Polsce.
  http://wsap-kielce.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkoły wyższe

  szkoły wyższe
  Jański jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się uczelni niepublicznych w Polsce. Istnieje od 1993 roku i należy do najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce (wpis do prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod nr 28). Studia I stopnia ( licencjackie, inżynierskie), studia II stopnia (magisterskie), studia podyplomowe.
  http://www.janski.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studia Poznań

  Studia Poznań
  Socjologia i medycyna i farmacja to lubiane kierunki na współczesnych uczelniach, studia dyplomowe i podyplomowe umożliwiają dopasować tok kształcenia do potrzeb studenta. Ciekawy kierunek studiów spowoduje, że z przyjemnością będziemy uczestniczyć w zajęciach więc warto mocno się zastanowić przy doborze uczelni. Odkryj studia w nowoczesnym mieście, uczelnie z opisami kierunków i galerią zdjęć, wiele szkół podaje także drobiazgowe informacje o rekrutacji. Poznań to ciekawe miasto proponujące szeroką ofertę edukacyjną, studia Poznań to sposobność na wysokie wykształcenie.
  http://www.studiapoznan.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • ekonometria

  ekonometria
  Pierwsza pomoc w ekonometrii, zalicz egazmin, bo ekonometria jest łatwa. W naszej elektronicznej publikacji znajdziesz tematy: Wyznaczanie i weryfikacja modeli ekonometrycznych, Charakterystyki modeli ekonometrycznych, Liniowe zadania decyzyjne jednokryterialne i wielokryterialne, Analiza wrażliwości liniowych zadań decyzyjnych, Metoda sympleks
  http://www.ekonometria24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska (22) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Pisanie pracy z dziennikarstwa. Pisanie pracy z dziennikarstwa (42)

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt