Szkoły wyższe

 • Studia podyplomowe Stargard Szczecinski

  Studia podyplomowe Stargard Szczecinski
  Pierwsza w Stargardzie Szczecińskim szkoła wyższa Stargardinum zaprasza do odbycia wielu oferowanych kursów lingwistycznych oraz innych. Stargardinum jest samodzielną uczelnią posiadającą prawo przyznawania tytułów akademickich. Naukowcy prowadzący zajęcia w Stargardinum wywodzą się z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przez co możemy zaoferować naszym uczniom najwyższą jakość oferty oświatowej. Program nauczania w Stargardinum zorientowany jest wyłącznie na najistotniejsze, w największym stopniu praktyczne umiejętności.
  http://www.stargardinum.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Informatyka

  Informatyka
  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to profesjonalny ośrodek dydaktyczny kształcący przyszłych specjalistów w obszarze nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Celem placówki jest aktywność oświatowa swoim zasięgiem obejmująca nie tyko mury uczelni ale też skierowana do mieszkańców regionu. Dzięki pasji i zaangażowaniu wykładowców jak i studentów, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej może szczyci się wieloma sukcesami w przestrzeni szeroko rozumianejdziałalnościoświatowej.
  http://www.wsb.edu.pl/studia_informatyka
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studia niestacjonarne

  Studia niestacjonarne
  Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku oferuje szeroki wachlarz usług edukacyjnych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą wykładowców. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia. Prowadzimy licencjackie i inżynierskie studia niestacjonarne oraz stacjonarne. W ofercie naszej uczelni znajdują się również studia podyplomowe prowadzone w trybie zaocznym. Oferujemy nauczanie na wielu różnych kierunkach. Szczególną popularnością wśród kandydatów cieszą się: informatyka, ochrona środowiska, administracja i kosmetologia.
  http://www.wsz.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa (893) . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
Zioła na reumatyzm. Jakie zioła na reumatyzm?

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt