Szkoły wyższe

 • Bezpłatne studia zaoczne Poznań

  Bezpłatne studia zaoczne Poznań
  Kolegium Pracowników Służb Społecznych jest uczelnią wojewódzką podległą pod UMWW. To jedyne w Poznaniu bezpłatne studia zaoczne. Szkoła trzy lata w trybie zaocznym i dziennym. Uczelnia kończy się uzyskaniem dwóch dyplomów: zawodu pracownik socjalny i licencjacki.
  http://kolegium.poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  Collegium Balticum to największa ze szczecińskich uczelni niepaństwowych. Collegium Balticum proponuje całkowity zakres kierunków studiów jak i mnóstwo kursów i szkoleń, które realnie podniosą Twoje umiejętności zawodowe. Nowoczesne metody uczenia oraz elastyczny dobór tematów umożliwiają wykładowcom Collegium Balticum możliwość nauczania jedynie najpotrzebniejszych zagadnień pomijając to, co nigdy Ci się nie przyda.
  http://www.cb.szczecin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Technik rachunkowości Szczecin

  Technik rachunkowości Szczecin
  Maius College to prywatna wyższa uczelnia w Szczecinie, proponująca swoim słuchaczom jednoletnie i dwuletnie kursy z najbardziej dzisiaj poszukiwanych zdolności zawodowych. Propozycja szkoły skierowana jest do osób prywatnych a także instytucji, przez co oprócz standardowej formy - nauki w siedzibie szkoły, umożliwiamy także możliwość przeprowadzenia kursów i szkoleń w siedzibach firm i instytucji naszych klientów. Zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z ofertą Maius College.
  http://maius.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Uczelnie Wrocław

  Uczelnie Wrocław
  Chcesz uczyć się w Poznaniu, zachęcamy do odwiedzenia strony, na której wyszukasz najlepsze uczelnie oraz kierunki. Wiele osób uważa, że to na prywatnych uczelniach istnieje wyższy poziom nauczania. Wrocław jest jednym z tych miast, w których o wiele swobodniej znaleźć pracę po skończeniu studiów. Zajrzyj na stronę, a wyświetli ci się lista najlepszych uczelni znajdujących się we Wrocławiu. Studia rozwijają zainteresowania, poszerzają wiedzę osoby, która je kończy.
  http://www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt