sanatorium Kołobrzeg


 • sanatorium Kołobrzeg
  Ośrodek Sanatoryjno - Wczasowy \"SAN\" położony jest około 200 m od morza w paśmie parku nadmorskiego. Prowadzimy całoroczną działalność: wczasową i sanatoryjną. Specjalnością naszego sanatorium jest leczenie schorzeń narządu ruchu, dróg oddechowych oraz cukrzycy. Opisy proponowanych zabiegów oraz ich działanie zamieściliśmy w dziale Baza Zabiegowa.Nie zapominamy także o Państwa relaksie. Nowością są pakiety SUN SPA weekendowe i tygodniowe. Szczegóły zamieściliśmy w działach Aktualności i Cennik.
  http://www.san.ta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • sanatorium Kołobrzeg
  Sanatorium Uzdrowiskowe \"Koral-live\" jest zaliczane do małych, kameralnych sanatoriów, a panująca tu rodzinna atmosfera dobrze wpływa na samopoczucie przebywających gości. Ośrodek położony jest w odległości zaledwie 150 m od plaży morskiej przy Parku Nadmorskim. Posiadamy własną bazę zabiegową, kawiarnię z działalnością rozrywkową, zagospodarowane tereny rekreacyjne. Świadczymy usługi w zakresie: pobytów wczasowych i sanatoryjnych wczasów profilaktycznych konferencji, zjazdów i sympozjów.
  http://www.sanatoriumkoral.ta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • sanatorium Kołobrzeg
  Poznanianka to kameralny ośrodek o niepowtarzalnej, rodzinnej atmosferze, jeden z najprzytulniejszych ośrodków sanatoryjno-wczasowych w Kołobrzegu, położony w samym centrum uzdrowiska. Ośrodek Sanatoryjno Wczasowy POZNANIANKA oferuje 90 miejsc w pokojach 1, 2, 3-osobowych, segmentach (2+1) oraz apartamentach. Poznanianka położona jest 100 metrów od piaszczystej plaży i kortów tenisowych, 800 metrów od centrum miasta. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełne węzły sanitarne, tv-sat, telefon, lodówkę. Ośrodek dysponuje własną kuchnią, w której przygotowywane są smaczne i kaloryczne posiłki, tarasem wypoczynkowym, sauną oraz placem zabaw dla dzieci. Skorzystać można również z wypożyczalni rowerów i parkingu.
  http://www.poznanianka.kolobrzeg.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • eogloszenia

  eogloszenia
  Portal ogloszeniowy oferyjący Bezpłatne ogłoszenia w (różnych kategoriach) jak również płatne wyróżnienie dodanych ogłoszeń dzięki czemu wszyscy przeczytają twoją treśc ogłoszenia.
  http://www.eogloszenia24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ośrodki Uzdrowiskowe

  Ośrodki Uzdrowiskowe
  Serwis www.kuracjuszpolski.pl poświęcamy seniorom oraz osobą interesującym się lecznictwem. Warto do nas zajrzeć, gdyż znajdą tu Państwo nie tylko świetną wyszukiwarkę ośrodków Spa i sanatoriów ale i interesujące artykuły o bogatej tematyce. Na stronie istnieje możliwość pobrania bezpłatnego wydania gazety kuracjusz polski, zdobędą Państwo również ciekawe informacje na temat miejscowości uzdrowiskowych, w których również otrzymacie bezpłatnie naszą gazetkę. Ponad to dużo przepisów dla osób lubiących pyszną i zdrową kuchnię. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu!
  http://www.kuracjuszpolski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Katalogi stron Kolokacja Kserokopiarki Prawo Prezentacje maturalne Przedszkola Joga Kajaki Kluby sportowe Gotowe smsy Grillowanie Gry
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt