ZABAWY

<wróć 0 1 dalej> • http://zabawy.absurdymiast.pl/

  http://zabawy.absurdymiast.pl/
  Jeżeli jesteś osobą, która zajmuje się prowadzeniem zajęć dla młodych ludzi, nasza strona została stworzona po to by Ci pomóc. Nasz serwis obejmuje przeselekcjonowane zabawy integracyjne, ćwiczące współprace i zapewniające dobrą komunikacje między uczestnikami. Wszystkie zabawy zostały sprawdzone przez niejednego specjalistę i ocenione bardzo wysoko.
  http://zabawy.absurdymiast.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Królewskie Wesele

  Królewskie Wesele
  Królewskie Wesele -organizacja ślubu i wesela, porady ślubne. Pomagamy zaplanować Twoje królewskie wesele z piękną dekoracją, wspaniałymi gadżetami i niezwykłą oprawą muzyczną. Z naszymi poradami i programami możesz zorganizować wesele gdzie wszyscy będą świetnie się bawić, a Twoje weselne przyjęcie każdy zapamięta na długie lata.
  http://www.royalwesele.exxl.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Doskonały serwis do zbadania swej inteligencji.

  Doskonały serwis do zbadania swej inteligencji.
  Serwis Przeznaczony jest on do zbadania różnego rodzaju zdolności składających się na inteligencję. Bada między innymi szybkość procesów myślowych, zdolności werbalne, przestrzenne i rozumowanie logiczne. Test został skonstruowany dla osób w każdym wieku i z różnym poziomem wykształcenia. Obejmuje 40 pytań - zadań. Do każdego pytania proponowane są 3 odpowiedzi do wyboru, tylko 1 z nich jest prawidłowa. Pamiętaj, że im szybciej rozwiążesz test - tym lepiej.
  http://narodowytestinteligencji.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Drewniane zabawki

  Drewniane zabawki
  Sklep ZielonyFlaming.pl oferuje alternatywne zabawki dla dzieci w różnym wieku a także elementy wyposażenia i akcesoria do pokoju dziecka. Ponadto w ofercie ciekawe artykuły dla domu, atrakcyjne prezenty, bibeloty, torby i biżuterię dla mamy a także coś dla taty. Staramy się aby artykuły znajdujące się w ofercie były estetyczne, użyteczne i praktyczne - część produktów jest tworzone pod naszą marką Zielony Flaming.
  http://www.zielonyflaming.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt