Strzelectwo
 • Oficjalny dystrybutor CR Speed oraz D-shoot w Polsce

   Oficjalny dystrybutor CR Speed oraz D-shoot w Polsce
  CALX_ sklep internetowy oferujący wiatrówki i militaria bez zezwoleń, pistolety gazowe, karabinki pneumatyczne,naboje, akcesoria do broni, ASG, noże, odzież i ekwipunek dla myśliwych, lornetki, noktowizory, sprzęt survivalowy, noże, scyzoryki, celowniki do wiatrówek. Artykuły obronne: gaz obronny i pieprzowy, paralizatory.
  http://www.calx.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Amunicja dla myśliwych

  Amunicja dla myśliwych
  Sklep myśliwski Sokół już od 2008 roku zajmuje się kompleksowym i specjalistycznym wyposażaniem pasjonatów łowiectwa w akcesoria myśliwskie, specjalną odzież, broń dla myśliwych i amunicję dla myśliwych. Polowanie jest naszą pasją, dlatego cenimy jakość akcesoriów dla myśliwych. Tylko produkty o najwyższej klasie i funkcjonalności znajdują się w naszym asortymencie. Zapraszamy do naszego sklepu myśliwskiego w Krakowie lub do zakupów przez internet i naszą stronę. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.
  http://www.sklepsokol.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklep myśliwski Traperzy.pl

  Sklep myśliwski Traperzy.pl
  Sklep internetowy z odzieżą myśliwską oraz obuwiem myśliwskim sprawdzonych firm z USA. Sprzedajemy bardzo dobrej jakości odzież dla myśliwych także w kamuflażu myśliwskim. Jest to oryginalny kamuflaż amerykańskich firm Realtree i Mossy Oak. Odzież tą importujemy między innymi z USA. Jesteśmy również dystrybutorem firmy Stealth Gear, która zajmuje się szyciem odzieży przeznaczonej specjalnie dla fotografów przyrody. Wartym uwagi produktem są również praktyczne mobilne czatownie dla osób fotografujących zwierzęta.
  http://www.traperzy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Koło Łowieckie Śokół

  Koło Łowieckie Śokół
  KOŁO ŁOWIECKIE SOKÓŁ w CZĘSTOCHOWIE (zwane również okresowo kołem łowieckim nr 2) Powstało na przełomie 1946/1947 roku, wywodzi się od czterech organizatorów Kol- Malczaka, Radosławskiego,Sikory,Wieczorka. Nazwę koła zaproponował kolega A Sikora. Pierwsze spotkania organizacyjne odbyły się w drugiej połowie 1946 r w mieszkaniu kol E. Radosławskiego
  http://www.kolo-sokol.czest.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt