Miłość, Uczucia
 • Bez wzajemności

  Bez wzajemności
  Forum społecznościowe dla osób których uczucia nie są odwzajemnione. Możliwość publikacji blogów, wynurzeń, fotografii, wierszy, innej twórczości artystycznej. Poradniki uwodzenia, nawiązywania nowych znajomości, może stać się płaszczyzną rozmów online, a także oferować możliwości odwrócenia złego losu- i poznania kogoś nowego. Możliwość pomocy innym.
  http://bezwzajemnosci.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Życzenia imieninowe

  Życzenia imieninowe
  Każdy lubi dostawać życzenia z okazji imienin. Życzenia imieninowe to bardzo sympatyczny gest w stronę naszych przyjaciół i znajomych. Pamiętaj o nich i wyślij im smsa z życzeniami, lub naucz się ich na pamięć. U nas znajdziesz najlepsze życzenia, pokategoryzowane wg. okazji i ocen. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu zyczliwosci.com.pl.
  http://www.zyczliwosci.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nasz ślub i wesele - miejsce dla planujących ślub i wesele

  Nasz ślub i wesele - miejsce dla planujących ślub i wesele
  Serwis internetowy naszslubiwesele.pl został stworzony z myślą o parach planujących zawrzeć związek małżeński. Zawiera on zestaw przydatnych informacji o charakterze poradnikowym oraz narzędzi, dzięki którym większość ślubnych przygotowań nie powinna sprawiać najmniejszego kłopotu. Serwis oferuje wszystkim użytkownikom swobodny dostęp do szerokiej gamy ofert firm z branży ślubnej z całej Polski, z których usług można skorzystać planując swój ślub i wesele.
  http://www.naszslubiwesele.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Test Zdrady

  Test Zdrady
  Sprawdź, czy Twój partner Cię zdradza. Serwis zawiera profesjonalny test wykrywający zdradę partnera. Wypełnij go i poznaj o nim prawdę. Wraz z wynikem testu otrzymasz ebooka pomagającego poprawić relacje z Twoim partnerem.
  http://www.wykrywacz-zdrady.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wierszyki miłosne

  wierszyki miłosne
  Zapraszamy na naszą stronkę internetową o przepięknym uczuciu miłości. Duża ilość wierszy oraz wierszyków miłosnych, aforyzmów, opisów na Wasze gadu-gadu, a także smsów miłosnych na komórkę. Jeżeli masz zamiar sprawić przyjemność swojej ukochanej osobie to doskonale trafiłeś. Dodatkowym atutem jest to, że za pośrednictwem naszej stronki masz możliwość złożyć wyznanie swojej lubej czy lubemu. Całkowicie wszystko na temat uczucia miłości. Serdecznie polecamy nasz portal, bo naprawdę warto.
  http://www.milosne.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt