Modelarstwo

<wróć 0 1 2 dalej> • Lifecolor - dobre farby do modeli

  Lifecolor - dobre farby do modeli
  Strona poświęcona akrylowym farbom modelarskim Lifecolor. Zawiera spis kolorów z zamiennikami FS Federal Standard, RLM i RAL. W palecie znajdują się kolory do malowania plastikowych modeli samolotów, czołgów, okrętów oraz figurek. Dodatkowo na stronie znajdują się porady modelarskie i galeria modeli. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują informacje o rabatach na zakupy w sklepie internetowym.
  http://www.lifecolor.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Modele plastikowe firmy Vulcan

  Modele plastikowe firmy Vulcan
  Strona polskiego przedstawiciela firmy Vulcan Scale Models. Firma powstała w 2009 roku. Jest ona kolejną firmą z Chin (Hong Kong) startującą w rywalizacji o światowy rynek wysokiej jakości modeli plastikowych. Pierwszy model pojawił się w czerwcu 2009 i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem modelarzy. Na naszej stronie znajdzies najświeższe informacje o firmie i jej produktach.
  http://vulcan-scale-models.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklep modelarski

  Sklep modelarski
  Sklep modelarski Hobby-Model to wyjątkowe miejsce dla wszystkich pasjonatów modelarstwa. Mamy w ofercie pełny wybór modeli plastikowych, modele RC, drewniane modele statków, żaglowców, modele kartonowe, gotowe modele kolekcjonerskie oraz dodatki modelarskie (noże i maty OLFA, farby Pactra, balsa itp.). Posiadamy duży asortyment z grupy zabawek na zdalne sterowanie, w tym modeli z napędem gumowym. Na sklepy modelarskie i inne branże dystrybuujemy znakomitej jakości kleje niemieckiej firmy UHU. Zostaliśmy dystrybutorem baterii Litowo-Polimerowych EnergyPower o wyjątkowej sprawności. W naszym sklepie możesz kupić produkty sprawdzonych firm takich jak ACADEMY, AIRFIX, DRAGON, ITALERI, THUNDER TIGER, TRUMPETER, REVELL oraz wielu innych.
  http://sklep.hobby-model.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Modele RC

  Modele RC
  Potrzebujesz kupić części do modeli RC? Internetowy sklep modelarski Modelmotor posiada w swoim asortymencie wszelkie materiały i komponenty do budowy modeli latających zdalnie sterowanych jak również kompletne zestawy do samodzielnego konstruowania helikopterów bądź samolotów RC. Wszystkie artykuły dostępne online jak również na specjalne zamówienie. Szybka przesyłka i atrakcyjne promocje cenowe
  http://www.modelmotor.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt