Hodowla kotow rasowych

<wróć 0 1 dalej>

 • Hodowla Kotow Rasowych SOPOCISKO*PL
  W hodowli (rok zalozenia 2003) posiadamy koteczki trzech ras : Maine Coon, Norweskiej Lesnej i Perskiej.Wszystkie nasze koteczki maja doskonale pochodzenie,a w ich rodowodach mozna znalezc nawet i Zwyciezcow Swiata.Koteczki sa zdrowe i kochane.Mamy kocieta - zapraszamy do obejrzenia naszej strony.
  http://www.sopocisko.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Westie Cola
  Jedne psy nadają się bardziej do miasta, inne na wieś. Jedne potrzebują dużo przestrzeni, inne można spokojnie trzymać w domu. West Highland White Terrier to mały, biały piesek, który znajdzie dla siebie miejsce nawet w najmniejszym mieszkanku. W zamian każdemu właścicielowi da trochę ciepła i radości.
  http://www.cola.ig.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Hodowla Kotów Brytyjskich LEŚNE RANCZO
  Hodowla kotów brytyjskich Leśne Ranczo*PL powstała w 2002r i specjalizuje się w kolorach niebieskim i liliowym. Na stronie opis rasy, galeria, osiągnięcia wystawowe oraz informacja o aktualnych miotach.Wszystkie nasze koty to doskonali przedstawiciele swojej rasy, posiadają wspaniałe rodowody, jak równiez wysokie tytuły wystawowe i zwycięstwa wystaw.
  http://www.lesnerancho.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hodowla kotów Tonkijskich i Devon Rex - Rasowy kot.

  Hodowla kotów Tonkijskich i Devon Rex - Rasowy kot.
  Nasza hodowla kotów rasowych jest zarejestrowana w Polskim Związku Felinologicznym podlegającym pod Światową Organizację Hodowców Kotów.W hodowli mamy ogromnie inteligentne, miłe oraz towarzyskie koty tonkijskie oraz dowcipne, sprytne i niesamowicie przyjazne koty rasy devon Rex. W dzisiejszych czasach każdy projekt z zakłożeniem rozwoju musi mieć swoje odbicie w internecie. W związku z tym postanowiliśmy zaistnieć w sieci. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie przedstawiamy nasze zwierzaki oraz udzielamy porad związanych z opieką nad nimi. Każdemu miłośnikowi kotów opłaci się do nas zajrzeć, , gdyż publikowane przez nas informacje nie dotyczą przecież tylko kotów tonkijskich i devon rex.
  http://www.rasowy-kot.pl.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • koty Maine Coon

  koty Maine Coon
  Maine Coon należy do kotów pół-długowłosych, osiągających spore rozmiary. Waga samców mieście się z reguły w przedziale 6-10 kilogramów, zaś samicy 3-6 kilogramów. Pomimo swej wagi koty rasy Maine Coon nie należą do leniuchów, będące skorymi do figli i zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z hodowlą kotów rasowych Maine Coon &#8222;ABBAN&#8221;.
  http://www.abban.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt