Gotowe smsy
 • Miłosne smsy

  Miłosne smsy
  Darmowy serwis Smsek zaprasza do swojej bazy ponad tysiąca oryginalnych gotowych tekstów do smsów i opisów gg. Teskty są przeznaczone na różne okazje, m.in.: na dzień dobry, dzień dziadka, na dzień dziecka, z okazji rozstania, podziękowań, tęsknoty, wyznań, rocznicy, z okazji ślubu, Bożego Narodzenia, Wielkanocy i wiele innych!
  http://www.smsek.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Życzenia imieninowe dla twoich znajomych

  Życzenia imieninowe dla twoich znajomych
  Przydatna strona z opcją wyszukiwania imienin, kalendarzem z imieninami, życzeniami i innymi opcjami. Nie pozwól sobie na zapominanie o imieninach ważnych dla Ciebie osób. Dzięki tej stronie w każdym czasie będziesz na bieżąco w tej kwestii kto obchodzi dzisiaj imieniny, a kto dnia następnego. Obecnie już żadne imieniny nie umkną Twojej uwadze. Na tej stronie znajdziesz także propozycje życzeń imieninowych, które możesz przesłać swoim znajomym. Jest tu ponadto możliwość ocenienia życzeń, więc z łatwością znajdziesz te najpiękniejsze.
  http://www.centrumimienin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • śmieszne smsy

  śmieszne smsy
  Pisanie smsków stało się modne wraz z upowszechnieniem technologii telefonii komórkowej. Trzeba się przyznać, że czasami brak nam słów na sms do swojej dziewczyny czy kochanego mężczyzny. Najfajniejsze smsy miłosne w sieci odszukamy w naszym serwisie internetowym. Zebraliśmy tu nie tylko śmieszne smsy, ale właściwie przykładowe teksty wiadomości tekstowych odpowiednie na różne okazje. Każdy więc z nas wybierze coś dla siebie, co najlepiej dopasuje się do konkretnej chwili. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www!
  http://www.sms.rozrabiaki.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Fora dyskusyjne Forum komputerowe Gotowe smsy Kursy i szkolenia Kursy komputerowe Kursy we Francji Cukiernie Dart Domki letniskowe na Mazurach Dla dzieci Dmuchańce Domki letniskowe
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt