Rękodzieło

<wróć 0 1 dalej> • Rękodzieła - Rzemiosło artystyczne

  Rękodzieła - Rzemiosło artystyczne
  Serwis to galeria internetowa prac ludzi uzdolnionych. Tutaj znajdziesz niepowtarzalne drobiazgi do domu i do ubrania. Możesz także zostawić darmowe ogłoszenie. Zapoznaj się z unikalnymi pracami artystów z różnych dziedzin sztuki. Ogłoszenia pogrupowane są w działach: Anioły, aniołki; Bielizna; Biżuteria; Breloki; Doniczki; Dzwonki; Fajki; Fotografia; Haft; Ikony; Kafelki; Kartki; Koronki; Kryształy; Lampy; Lusterka; Świece; Świeczniki; Malarstwo i inne.
  http://www.rekodzielo.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Galeria Decoupage

  Galeria Decoupage
  Strona poświęcona technice decoupage, patchwork oraz innym technikom zdobienia przedmiotów. Galeria prac podzielona na kategorie tematyczne. Słowniczek terminów związanych z rękodziełem, kursy decoupage i porady dla początkujących. Fotorelacje z targów i imprez.
  http://www.dekupaz.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • prezenty

  prezenty
  Sklep internetowy dla całej rodziny. W nim prezenty śmieszne i poważne, tanie i trochę droższe. Szczególnie dla dzieci mamy dużą ofertę specjalną. Również prezenty dla mamy, dla taty, dla babci i dziadka. Dla każdego znajdziesz ciekawą książkę, śmieszną koszulkę, płytę lub zabawkę. Gry edukacyjne, globusy i puzle. Malowane na szkle oraz kartki ręcznie robione. Serdecznie zapraszamy!
  http://www.domatorek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ozdoby papierowe - tasiemki satynowe, koronki, dziurkacze

  Ozdoby papierowe - tasiemki satynowe, koronki, dziurkacze
  Firma LINGO zaprasza do sklepu internetowego oferującego wysokiej jakości produkty skierowane do osób zajmujących się tworzeniem kartek, zaproszeń i scrapbookingiem. Oferujemy zarówno kartki ozdobne, jak i szeroki asortyment wszelakich dodatków - koronki i hafty, perełki, koraliki i cyrkonie, kleje i tusze, tasiemki satynowe i sztuczne kwiaty, dziurkacze ozdobne, szablony i sznurki, i wiele innych. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szeroki wybór w zakresie wzorów i kolorów.
  http://www.artystyczny.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt