Wróżka

<wróć 0 1 2 dalej>

 • Wróżka
  Wróżenie, wróżby z tarota, prognozy i przepowiednie, astrologia, parapsychologia, wróżka, horoskopy. Wróżenie z kart, zapraszamy na seans tarota. Kursy szkolenia Warsztaty. Usługi dla firm i biznesu. Profesjonalne Kursy nauki wróżenia z kart tarot. Tylko profesjonalny tarot to spełniona wróżba
  http://www.tarot.az.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przyjazna wróżka Agafia
  Przyjazne wróżby tarota czyli wróżby, które pomagają. Zobaczysz w kartach prognozę losu na przyszłość, ale znajdziesz również odpowiedź, jak ten los wykorzystać najlepiej lub jak go zmienić po twojej myśli. Nie będę cię straszyć deszczem tylko podpowiem, skąd wziąć parasol i kalosze. Zapraszam na przyjazny seans tarota: wróżka Agafia.
  http://www.telepatia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wróżka

  Wróżka
  Znajdziesz tutaj informacje na temat: Tarot i jego historia, chiromancja, runy, numerologia, znaczenie imion, sennik, zioła. Horoskopy: zodiakalny, chiński, celtycki, majów, kwiatowy. Wróżby z fusów, kości, kostek domina. W ofercie: wróżby z kart tarota, wróżenie z ręki, numerologia, wróżby zwykłymi kartami - imprezy integracyjne, bale, wieczory wróżb w lokalach gastronomicznych i klubach. oraz przy wszelkiego rodzaju imprezach.
  http://www.parapsycholog.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wrózenie z kart

  wrózenie z kart
  Zapraszam na profesjonalne wróżenie z kart on-line oraz na seanse w domu. Na tej stronie znajdziesz informacje jak poznać swoją przyszłość. Dowiesz się więcej o horoskopie, numerologii, swoim znaku zodiaku. Wkrótce na stronie możliwe wróżenie on-line. Znajdują się także informacje o Wróżce Irenie
  http://www.wrozka-irena.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Horoskop na telefon

  Horoskop na telefon
  Strona zaprasza do zapoznania się z indywidualnie przygotowanym Horoskopem Partnerskim na rok 2009, dostępnym przez telefon. Nasz Horoskop umożliwia poznanie Twojej przyszłości i co Cię czeka z drugą osobą, z którą jesteś w związku. Zadzwoń, a przekonasz się, ilu rzeczy nie wiesz o bliskiej Ci osobie!
  http://www.twojhoroskop.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt