Taniec

<wróć 0 1 dalej>

 • Taniec
  Strona poświęcona tańcu. Znajdziesz tutaj wiele filmów różnych typów i styli tańca. Głównym elementem tańca jest ruch ciała wykonawcy, może on być bardziej lub mniej skoordynowany, szybszy lub wolniejszy, ale zawsze celowy. Drugim elementem tańca jest rytm.
  http://taniecweb.pl
  Zgłoś nie działający link/spam • Grupa volt, show i pokazy taneczne

  Grupa volt, show i pokazy taneczne
  Zapewniamy, że nasze artystyczne możliwości nie mają granic. Staramy się łamać wszelkie konwencje, szukamy najatrakcyjniejszych form wyrazu. Proponujemy profesjonalne występy i show taneczne. Grupa Volt - serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony.
  http://grupavolt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła Tańca Warszawa - Skorp

  Szkoła Tańca Warszawa - Skorp
  Lekcje Tańca już od 80 zł/m-c! Mistrzowie Polski, Europy i Świata. Szkoła tańca dysponuje dużą i przestronną salą o powierzchni 40m x 20m. Wyposażona jest w lustra na całej długości sali i profesjonalne nagłośnienie. Specjalizujemy się w takich technikach tanecznych jak: Taniec Nowoczesny, Modern Jazz, New Age czy Dancehall.
  http://www.skorp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła tańca irlandzkiego w Warszawie

  Szkoła tańca irlandzkiego w Warszawie
  Szkoła tańca irlandzkiego Anne-Marie Cunningham Dance Academy prowadzi naukę tańca poprzez regularne kursy oraz liczne warsztaty dla początkujących jak i zaawansowanych w Warszawie i Wrocławiu. Oprócz tego zajmuje się organizacją imprez tanecznych a także występów scenicznych. Szkoła na stałe współpracuje z Kevinem McCormack dziesięciokrotnym mistrzem świata, sędzią oraz byłym tancerzem Riverdance.
  http://www.irishdance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Katalogi stron Kolokacja Kserokopiarki Prawo Prezentacje maturalne Przedszkola Joga Kajaki Kluby sportowe Gotowe smsy Grillowanie Gry
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

UrbiCMS 2007 - Kontakt