Organizacja imprez

<wróć 0 1 2 dalej>

 • Organizacja imprez
  Organizacja imprez biznesowych, plenerowych, integracyjnych. Organizujemy pikniki firmowe, rodzinne i festyny. Organizujemy pokazy i turnieje. Oferujemy atrakcje na imprezy. Wynajmujemy urządzenia na imprezy, pikniki i festyny. Dysponujemy także lokalem do zorganizowania imprezy plenerowej.
  http://www.organizacja-imprez.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Agencja muzyczno-rozrywkowa
  Agencja muzyczno rozrywkowa Impro-Dance zapewnia swoim klientom odpowiednią oprawę muzyczną jak również zajmuje się organizacją i obsługą artystyczną wesela, bali, karaoke, imprez rozrywkowych, okolicznościowych, reklamowych oraz promocyjnych. ZApraszamy.
  http://www.improdance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gold Club wieczór kawalerski
  Zapraszamy do Gold Club nowo otwartego w Krakowie klubu go go. Nasze atrakcyjne tancerki wykonają show, dzięki któremu doznają Państwo niezapomnianych wrażeń. Organizujemy imprezy typu wieczór kawalerski. Chcesz się bawić świetnie i bezpiecznie? Odwiedź Gold Club.
  http://www.goldclub.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Euro bungee, byk mechaniczny, symulatory
  Woksa - Gdynia, Gdańsk i Warszawa. Sprzedaż i wynajem urządzeń rozrywkowych na pikniki i imprezy masowe. Urządzenia rozrywkowe typu dmuchańce, euro bungee, mechaniczny byk rodeo, dmuchane zamki, zjeżdżalnie dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, kula zorbing i symulatory.
  http://www.woks.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Imprezy integracyjne załogowe

  Imprezy integracyjne załogowe
  Imprezy integracyjne załogowe ,wesela, komunie, urodziny. Wszystkie tego typu imprezy zorganizujesz w Dworku pod Jemiołą. Na imprezy weselne idealnie nadaje się sala bankietowa z bezpośrednim wyjściem na ogród. Komunie można zrobić w mniejszej sali bankietowej. Zapraszamy do kameralnej karczmy.
  http://www.podjemiola.pl
  Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 2 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt