Wycieczki szkolne

<wróć 0 1 dalej> • Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży.

  Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży.
  Z dużym doświadczeniem od wielu lat organizujemy wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą. W ofercie naszej znajdziecie wycieczki jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe, czterodniowe nad morze, w góry, na mazury, wielkopolskę i inne okolice naszego kraju - Biuro Turystyczne ZLOT.
  http://www.wycieczki.zlot.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Licencjonowany przewodnik po Rzymie i prowincji rzymskiej

  Licencjonowany przewodnik po Rzymie i prowincji rzymskiej
  Barbara Małgorzata Odrobny to licencjonowany przewodnik po Rzymie i prowincji rzymskiej. Oprowadza grupy zorganizowane i turystów indywidualnych. Wśród jej propozycji wspólnego zwiedzania są: Rzym, Watykan, Tivoli, Ostia Antyczna, Castelli Romani i Subiaco. Jako przewodnik prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest historykiem sztuki &#8211; ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Uniwersytet &#8222;La Sapienza&#8221; w Rzymie.
  http://przewodnikporzymie.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wycieczki szkolne do wioski indiańskiej Fort Wapiti

  Wycieczki szkolne do wioski indiańskiej Fort Wapiti
  Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej wiosce indiańskiej zorganizowane wycieczki szkolne i przedszkolne. Wioska Indiańska Fort Wapiti połozona jest w Małopolsce w Zalasowej koło Tarnowa. Przygotowaliśmy urozmaicony program edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci w różnym wieku - zabawy i gry indiańskie, malowanie twarzy, strzelanie z łuku i inne. Organizujemy również festyny indiańskie.
  http://www.wapiti.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wycieczki zagraniczne

  Wycieczki zagraniczne
  Podróże, wyjazdy zagraniczne, spontaniczne eskapady i wyprawy. Jeśli tak jak i ja pasjonujesz się zwiedzaniem nowych miejsc oraz podróżami odwiedź mojego bloga. Opisy letnich wycieczek, dalekich wyjazdów oraz podróżowania po Naszej ojczyźnie. Dzięki nam zobaczysz różne interesujące i magiczne miejsca. Jeśli także podróżujesz, prześlij nam przedstawienie własnych wypraw, a zamieścimy ją na naszym blogu. Zachęcamy do współpracy wszystkich fanatyków turystyki! Zaraźmy internautów pasją do turystyki oraz poznawania nowych miejsc i krajów.
  http://mojewycieczki.wordpress.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt