DJ na wesele

<wróć 0 1 dalej> • dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława

  dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława
  DJ Aziard zajmuje się obsługą imprez tanecznych typu: wesela, bale, bankiety, zabawy, festyny, małe imprezy plenerowe itp. Oprócz muzyki z płyt oferuje grę i śpiew na żywo! Czyli "człowiek orkiestra", prezenter (DJ) i wodzirej w jednej osobie. Grał w wielu zespołach muzycznych poczynając od rocka, country po zespoły rozrywkowe w Polsce i w Niemczech. Grał w takich zespółach muzycznych jak : Brando, Kapela Jakubowa, Sfora Tadziora. Uczestnik wielu festiwali w tym "Zielona Góra" i "Piknik Country" w Mrągowie. Połączenie zalet DJ-a i muzyka daje wspaniały efekt przy prowadzeniu imprez rozrywkowych. Można łatwiej dobrać repertuar i dopasować do publiczności w każdym przedziale wiekowym.
  http://www.dj-aziard.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dj na wesele

  Dj na wesele
  Dj na wesela to oferta skierowana do wszystkich nażeczonych, które chcą odmienić swój ślub oraz przyjęcie weselne jak również nie chcą standardowego przyjęcia weselnego z zespołem weselnym. Oferta firmy Muzwar to organizacja przyjęcia weselnego przez wodzireja weselnego i puszczanie utworów z płyt a także prowadzenie przyśpiewek za stołami z akompaniamentem akordeonu. Organizujemy także karaoke, zabawy oczepinowe oraz inne zabawy weselne. Specjalizujemy się także w organizacji imprez takich jak: bale firmowe, bale maturalne i sylwestrowe.
  http://www.dj-na-wesele.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół Prestige

  Zespół Prestige
  Zespół Prestige istnieje na rynku od paru lat. Uświetniamy muzyką nie tylko wesela niemniej jednak i zabawy. Gramy muzykę przy której ludzie się potrafią bawić. Istnieje sposobność dopasowania repertuaru do własnych wymagań. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeżeli chodzi o klienta. To właśnie on i jego goście posiadają się bawić w najlepszy metodę jak jedynie mogą. Zapewnimy wszyscy ludzie to - postaw na Prestige.
  http://zespol-prestige.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DJ - Wodzirej na każdą udaną imprezę

  DJ - Wodzirej na każdą udaną imprezę
  Kluczowym aspektem każdej udanej imprezy, czy będzie to wesele, bal, bankiet jest odpowiednia oprawa muzyczna. Jeśli zdecydowaliście się, aby o szampańską atmosferę na Waszej imprezie zadbał profesjonalny DJ to trafiliście w odpowiednie miejsce. Przeglądając moją stronę internetową postaram się Was przekonać, że oprawę muzyczną powierzacie w odpowiednie ręce. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu za konsoletą oraz radiowym mikrofonem potrafię na muzycznym parkiecie zaspokoić gusta wszystkich gości. Zawsze staram się, aby każda impreza różniła się od siebie stwarzając jedyny, oryginalny, niepowtarzalny charakter. Dążę, aby wszyscy goście w niej uczestniczący byli maksymalnie zadowoleni i mogliby polecić moje usługi swoim znajomym.
  http://www.weselnyhit.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Agencje Ochrony Agencje reklamy Agregaty prądotwórcze DivX i DVD Film Fotografia CNC Chłodzenie Domeny internetowe Encyklopedie Historia Języki obce
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt