Spis treści

Rolnictwo

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>

 • Biotechnologia
  GBE Polska jest organizacją zrzeszającą szereg wielkich firm, które uważają, że biotechnologia jest naszą przyszłością. Modyfikacja genetyczna roślin pozwoli nam zwalczyć problem głodu na Ziemi, GBE ma za zadanie dostarczać informacje o biotechnologii oraz uświadamiać nas o zaletach i zagrożeniach żywności genetycznie zmodyfikowanej.
  http://www.gbepolska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Trawy energetyczne - Spartina preriowa

  Trawy energetyczne - Spartina preriowa
  Firma specjalizuje się w produkcji roślin przy wykorzystaniu nowoczesnych metod rozmnażania in vitro. Nasza kadra to najlepsi biotechnolodzy, genetycy i praktycy rolnictwa z polskich uniwersytetów, akademii rolniczych i innych ośrodków naukowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nasiona najwydajniejszych roślin energetycznych.
  http://www.vitrogen.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Giełda rolna - Nawozy mineralne

  Giełda rolna - Nawozy mineralne
  Ogólnopolska internetowa giełda rolna to nowoczesny sposób komunikowania się sprzedających i kupujących. Dzięki możliwościom jakie udostępnia nasz serwis, kupujący i sprzedający mogą skontaktować się bezpośrednio ze sobą i negocjować korzystne ceny bez pośredników. Bezpłatne ogłoszenia w działach: maszyny rolnicze, sprzęt rolniczy, nieruchomości rolne, produkty rolne, hodowla zwierząt, nawozy, ochrona roślin, przetwórstwo, agroturystyka.
  http://www.gielda-rolna.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Marihuana - Nasiona Marihuany Konopi

  Marihuana - Nasiona Marihuany Konopi
  Nasiona marihuany - Konopi Seed Cannabis Marihuana Sprawdzony Sprzedawca - Dziesiątki zadowolonych klientów oraz certyfikat Hemplobby. Tylko najlepsze starannie selekcjonowane nasiona sprawdzonych odmian. Niskie ceny oraz GRATISY do każdego zamówienia. Pełna dyskrecja i anonimowość podczas zamówienia i przesyłki.
  http://afrodise.abajt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nasiona Marihuany, Konopi - tanie nasiona

  Nasiona Marihuany, Konopi - tanie nasiona
  Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową nasion marihuany wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Nasze nasiona to towar naprawdę tani, świeży, duży i przede wszystkim pewny . Kupując u nas masz gwarancję, że wyhodujesz solidny plon. Nadaje się dla początkujących jak i dla doświadczonych hodowców.
  http://www.thc-thc.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt