Spis treści

Firmy kurierskie

<wróć 0 1 dalej> • Przesyłki kurierskie Szczecin

  Przesyłki kurierskie Szczecin
  Na stronie Tania Paczuszka znajdziesz propozycję przedsiębiorstwa świadczącego usługi kurierskie. Nie jest to firma kurierska ale kooperująca z kurierami, dzięki czemu za małą opłatą masz możliwość wysłać paczkę kurierem, którego sam wybierzesz. Zlecisz to zadanie nam a my przekażemy Twoją paczkę jak własną a Ty wydasz mniej, ponieważ mamy u kurierów permanentne umowy i atrakcyjne rabaty. Przesyłaj swe paczki niedrogo i wygodnie ze stroną Tania Paczuszka.
  http://www.taniapaczuszka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Profesjonalny kurier w Łodzi

  Profesjonalny kurier w Łodzi
  Kurier Łódź to firma przewozowa, która wyprofilowała się w przewozie przesyłek kurierskich na terenie Polski oraz między Polską a Wielką Brytanią i Irlandią. Transportujemy przesyłki między: Polską a Wielką Brytanią, Irlandią, Walią, Szkocją i Północną Irlandią. Gwarantujemy całościową obsługę. Wszelkie dyspozycje realizujemy szybko i fachowo. Paczki wysyłane Kurierem Łódź są dostarczane przez naszą firmę w sposób bardzo rzetelny. Wskazuje na to niezwykle mały procent zgubionych i poniszczonych paczek. Mamy ufność, że będą Państwo usatysfakcjonowani z jakości naszych usług. Jakiekolwiek spostrzeżenia tyczące obsługi pocztowej prosimy wysyłać na adres biura.
  http://kurier_lodz.republika.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Paczki Irlandia Polska

  Paczki Irlandia Polska
  Sprawdzona firma kurierska na trasie Anglia Polska. Swoje usługi świadczymy już od kilku lat i do dziś mamy tysiące usatysfakcjonowanych klientów. Paczki dostarczamy w systemie door to door. Zamówienia można złożyć codziennie a tuż po zamówieniu nasz sekretarz skontaktuje się z Wami w celu omówienia dogodnego dla Ciebie dnia nadania przesyłki oraz ustalenia terminu dostawy u odbiorcy. Przesyłki rozdawane są na terenie Irlandii w weekendy. Naszym zasięgiem obejmujemy teren całej Anglii i sumiennie realizujemy każde zamówienie. Jeśli zależy Ci żeby Wasza paczka bezpiecznie dotarła na miejsce to koniecznie trzeba skorzystać ze sprawdzonej firmy przewozowej. Zapraszamy.
  http://www.kurierirlandia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wszystko w temacie wysyłania paczki do Polski

  Wszystko w temacie wysyłania paczki do Polski
  Wysyłanie przesyłek jest banalnie proste, a pomimo tego wielu osobom w dalszym ciągu zdarza się popełniać pomyłki, które mogą spowodować opóźnienie daty doręczenia, a nawet zawieruszenie się paczki w trakcie transportu. Z racji tego, że popularność wysyłania przesyłek kurierskich z roku na rok rośnie, postanowiłem prowadzić stronę, na której prezentuję wszystkie tematy dotyczące tegoż zagadnienia. Można dowiedzieć się z niej jak zapakować towar, by nie został zniszczony podczas przewozu, jak uzupełnić blankiet nadania przesyłki krajowej, czy paczki z Polski do UK oraz korzystać z paczkomatu.
  http://przesylki-dopolski.co.uk
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt