Spis treści

Masaże lecznicze

<wróć 0 1 2 dalej> • Masaż w Częstochowie

  Masaż w Częstochowie
  Masaż leczniczy jest mechanicznym pobudzaniem za pomocą rąk w celach leczniczych mięśni. Wyróżniamy kilka podstawowych chwytów, dzięki którym masaż przynosi ulgę w bólu. Te cztery chwyty to: głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie. Stosując masaż leczniczy działamy nie tylko na ciało, ale również na duszę
  http://www.fizjo-limf.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Masaż Szczecin

  Masaż Szczecin
  Masaż jest to świetny sposób na przywrócenie dobrego samopoczucia i osiągnięcie bardziej skutecznej regeneracji całego organizmu po czasie nasilonego wysiłku w pracy i codziennym życiu. Zapraszamy Państwa do gabinetu rehabilitacji ruchowej Magdaleny Sławicz w Szczecinie, w którym obok masażu relaksacyjnego mogą się Państwo poddać specjalistycznym zabiegom masażu leczniczego, ponieważ nasz gabinet nie jest zwykłym gabinetem masażu, ponieważ zatrudniamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Nie czekaj aż poczujesz się fatalnie, już dzisiaj przyjdź do naszego salonu.
  http://www.rehabilitacje.szczecin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Masaż Gdańsk

  Masaż Gdańsk
  W pracowni dietetycznej Mr and Mrs Beauty udziela porad dietetyk. Można się tu też zapisać na masaż. Jeżeli lubisz masaż gorącą czekoladą Gdynia Gniewska to miejsce, gdzie można go sobie zapewnić. Jedynie korzystając z pomocy dietetyka można zorganizować zdrowe odchudzanie Gdynia Mr and Mrs Beauty przedstawia na witrynie cennik dotyczący zabiegów kosmetycznych. Odbiorcy dość często decydują się na masaż relaksacyjny. Poradnia Dietetyczna Gdynia Mr and Mrs Beauty gwarantuje fachowe testy pokarmowe. Zajrzyj na stronę, a dowiesz się jakie choroby mogą stać się przyczyną alergii pokarmowej.
  http://www.mr-mrsbeauty.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Masaz ciała

  Masaz ciała
  Zapewne nie każdego dnia spotykasz się postaciami, jakie na temat masażu mają do wyrażenia cokolwiek więcej niż tylko niczym niepopartą teorię, dlatego aby człowiek zdołał w tej chwili poczytać na temat wielkiej sile oddziaływania masażu. Masaż buzi jest jednym z najefektywniejszych jak nie najlepszym fortelem na fałdy. Przede wszystkim rezultaty są zauważalne nader błyskawicznie, zaś już sam fortel oddziaływania jest nieskomplikowany tudzież bezkonfliktowy z własną naturą.
  http://apmasaze.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt