Żeglarstwo

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>

 • Baltic Sail Gdańsk
  Sail Gdańsk to barwny żeglarski festiwal w sercu Starego Miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom surowego życia pod żaglami - fotoreportaż, forum.
  http://www.sailgdansk.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Rejsy dla młodzieży po mazurach
  Biuro żeglarskie Błękitny Piotruś organizuje: rejsy, obozy młodzieżowe, imprezy integracyjne, kursy żeglarskie, szkolenia żeglarskie, patent żeglarza, rejsy mazurskie, aktywny wypoczynek dla młodzieży. Zapraszamy na rejsy żeglarskie w chorwacji i mazurach. Wypoczynek pod żaglami - wspaniały rejs żeglarski.
  http://www.blekitnypiotrus.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • żaglownia strong sails
  Strong Sails żaglownia Projektowanie i wykonanie żagli turystycznych,regatowych na każdy typ jachtu. W naszej ofercie pokrowce, Lazy jacki, tenty, banery, znaki klasowe, numery rejestracyjne, malowanie reklam na żaglach i inne. Nasza firma mieści się na terenie Narodowego Centrum Żeglarstwa w Gdańsku. Zapraszamy do współpracy.
  http://www.strong-sails.com
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Wyposażenie Łodzi I Statków - FHU \"WODNIAK\"
  Firma Wodniak od 1986r działa w branży wodnego sprzętu ratunkowego.Dostarczamy kamizelki ratunkowe,kamizelki asekuracyjne,koła ratunkowe,pływaki ratunkowe na statki śródladowe,rzutki ratunkowe,pasy ratunkowe solas.Atestujemy pasy ratunkowe,koła ratunkowe z PRS.Od 20 lat organizujemy kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego.
  http://www.wodniak.bydgoszcz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt