Spis treści

Konferencje

<wróć 0 1 dalej> • Konferencje

  Konferencje
  Atrakcyjne sale konferencyjne w centrach dużych miast oraz w miastach wypoczynkowych. Z pomocą portalu można dobrać najlepszą salę w różnych punktach kraju, np. w województwach mazowieckim i wielkopolskim. Sale reprezentacyjne i funkcjonalne. Wszelkie obiekty szkoleniowe prezentują wysoki standard. Do wyboru dodatkowe zadania typu catering, obsługa techniczna, zaopatrzenie. Opcja powiązania obowiązków i relaksu.
  http://www.confero.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sale konferencyjne nad morzem

  Sale konferencyjne nad morzem
  hotele konferencyjne w Polsce są na europejeskim poziomie. Polskie morze to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji firmowej. Istnieje dużo rewelacyjnych hoteli konferencyjnych nad naszym morzem. Jeżeli dotychczas nie byłeś nad morzem koniecznie przygotuj tam naradę. Fenomenalnie jak podczas konferencji mamy okazję zobaczenie ładnego miasta.
  http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sale, obiekty i hotele konferencyjne

  Sale, obiekty i hotele konferencyjne
  Portal konferencyjnie.pl to kompleksowa baza adresowa pewnych i bezpiecznych obiektów konferencyjnych. W naszym serwisie uniwersytetyodnajdą ośrodki konferencyjne w każdym regionie Polski. Naszym klientom zapewniamy hotele konferencyjne dostosowane do konkretnych preferencji. Konferencje Warszawa &#8211; w centrum Polski prezentujemy różnego rodzaju ośrodki konferencyjne. Znawcom górskich klimatów rekomendujemy doskonałe sale konferencyjne w górach. Na stronie działa blog, na którym firmy znajdą aktualne wiadomości o nowych ośrodkach konferencyjnych. Na stronie opublikowaliśmy prosty panel do przeglądania sal konferencyjnych.
  http://www.konferencyjnie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Expo.krakow.pl

  Expo.krakow.pl
  Odwiedź EXPO Kraków &#8211; Międzynarodowe Centrum Targowo &#8211; Kongresowe. Innowacyjny i wielofunkcyjny obiekt; eleganckie, przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne pozwalające na przeprowadzenie imprez branżowych, targów, konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i prezentacji. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zagwarantować przygotowanie [url=http://expo.krakow.pl]centrum konferencyjne[/url] na światowym poziomie. Takich sale konferencyjne Kraków jeszcze nie proponował nikt. Mamy jednak nadzieję, że dzięki naszym staraniom, stanie się on siedliskiem biznesowych spotkań na skalę światową.
  http://expo.krakow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Zabrze Zespoły taniec Katalog stron Katalogi firm Katalogi stron Prace licencjackie Prace magisterskie Prawo
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (553) medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu (407) to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt