Spis treści

Badania marketingowe

<wróć 0 1 2 3 dalej>

 • Badania rynku
  Od 2003 PBJ Badania Marketingowe wykonuje na zlecenie firm oraz instytucji badania metodami zarówno ilościowymi jak i jakościowymi, współpracując ze studiami fokusowymi na terenie całego kraju. Ośrodek posiada także sieć ankieterów, obejmującą terytorium całej Polski. Firma wykonuje również specjalistyczne badania czytelności ulotek leków, dla firm farmaceutycznych.
  http://www.pbj.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Spoty reklamowe
  Spoty reklamowe, które trzeba zobaczyć. Zobacz najlepsze oraz najciekawsze reklamy i oceń je sam. Reklamy śmieszne, intrygujące i absorbujące. Masz swoją ulubioną reklamę? A możę chcesz skomentować jakiś spot reklamowy? Wejdż na manager.money.pl/strategie/spoty/
  http://manager.money.pl/strategie/spoty/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • marketing

  marketing
  Blog internetowy dotyczący reklamy , pozycjonowania i marketingu w internecie . Informacje o powstających lub istniejących już projektach wartych wspomnienia i polecenia internautom. Zapraszam na nasz blog internetowy.
  http://www.blog.gniotka.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Global Contact Center.

  Global Contact Center.
  Global Contact Center jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów bezpośredniej komunikacji z klientami.
  http://www.globalcc.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Biznes plan

  Biznes plan
  Biznes plan to dokument do planowania w biznesie, za pomącą którego będziesz mógł m.in.: rozwijać swoją firmę w określonym kierunku jak i pozyskać pięniądze na otworzenie biznesu lub jego rozwój. Na stronie Twój Biznes plan znajdziesz: , e-booki nt. jak napisać biznes plan, szkolenie nt. pisania biznes planów oraz artykuły dotyczące planowania w małej firmie.
  http://www.twoj-biznesplan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Zabrze Zespoły taniec Katalog stron Katalogi firm Katalogi stron Prace licencjackie Prace magisterskie Prawo
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ (116) .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ (671) oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.

Nasi partnerzy
http://osobista.eu
UrbiCMS 2007 - Kontakt