Spis treści

Medycyna

<wróć 0 1 2 3 4 dalej> • zarządzanie gabinetem

  zarządzanie gabinetem
  Kamsoft dostarcza zintegrowane systemy zarządzania, zapewniające kompleksową obsługę placówek służby zdrowia. Każdy z programów specjalistycznych posiada moduły finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, magazynowe i całą gamę innych współpracujących programów.
  http://www.kamsoft.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zdrowie

  Zdrowie
  Cafemed.pl jest serwisem obejmującym swoją tematyką szeroko objęte pojęcie medycyny. Zawiera on obszerny dział dotyczacy zdrowia, w którym możemy znaleść wiele przydatnych informacji na temat naszego zdrowia, a także wpływu jaki wywieraja na niego różne produkty i usługi, które konsumujemy w ciągu naszego zycia.
  http://www.cafemed.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • centrum medyczne

  centrum medyczne
  Serwis Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia jest źródłem informacji na temat systemu OSOZ. Na kolejnych stronach serwisu można znaleźć informacje opisujące ideę tego systemu, zasady jego działania oraz definicje związanych z nim pojęć.
  http://www.osoz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • hurtownia stomatologiczna

  hurtownia stomatologiczna
  E-dental jest to internetowa hurtownia stomatologiczna, w którym każdy stomatolog znajdzie wszystko czego potrzebuje w zasięgu myszki. W naszej hurtowni posiadamy ogromny wybór sprzętu i akcesoriaów najwyższej jakości. W naszej hurtowni posiadamy ogromny wybór sprzętu i akcesoriaów najwyższej jakości, które dostepne są w neizwykle niskich cenach i na bardzo atrakcyjnych warunkach.
  http://www.edental.pl
  Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt