Spis treści

Unia Europejska

<wróć 0 1 dalej> • Firma na Cyprze, firma w Irlandii, firma w Austrii

  Firma na Cyprze, firma w Irlandii, firma w Austrii
  Wszyscy obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie prowadzić działalność gospodarczą na terenie UE. Ograniczeniom podlega tylko rynek pracy ponieważ niektóre kraje tzw. starej Unii wprowadziły okresy przejściowe, w czasie których obywatele "nowej unii" aby się zatrudnić, muszą uzyskać pozwolenie na pracę. Przy czym zakładając własną firmę, można te przpisy obejść.
  http://www.firma-w-ue.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wszystko o UE - studia, praca, biznes, życie w Europie

  Wszystko o UE - studia, praca, biznes, życie w Europie
  TwojaEuropa.pl - kontakty i praktyczne informacje... Jak studiować w Europie, jak zdobyć fundusze unijne i rozwijać firmę w UE, jak podróżować po krajach europejskich, jak działają instytucje i prawo unijne. Ponadto, bieżące wydarzenia polityczne, gospodarcze i kulturalne w Unii Europejskiej, a także ciekawostki dla każdego (kuchnia europejska, zwyczaje, europejskie kino...).
  http://www.twojaeuropa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Unia Europejska-linki

  Unia Europejska-linki
  Katalog stron Społeczeństwo. Nasz spis odnośników jest typowym tematycznym katalogiem stron na popularnym skrypcie ogólnodostępnym w sieci. Przyjmujemy tylko strony związane tematycznie z naszą witryną czyli społeczeństwo, polityka czy też organizacje i podobne. Wszystkie wpisy przed dodaniem są skrupulatnie sprawdzane pod względem tematyki i poprawności ortograficznej.
  http://www.spoleczenstwo.c8c.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Media Relations

  Media Relations
  Zespół Pably stanowią eksperci od dawna związani z mediami. Pably kreuje kontent do magazynów, gazet oraz na portale internetowe. Z racji współpracy z dziennikarzami z radia, telewizji, prasy i internetu oferuje odbiorcom wysokiej jakości treści z dowolnej dziedziny: notki, artykuły, reportaże itp. W media relations czyli w tworzeniu korzystnego wizerunku produktu, firmy, czy przedsięwzięcia w odniesieniu do przedstawicieli mediów i blogosfery pożądane relacje z dziennikarzami są istotą sukcesu. W tworzeniu i zachowaniu korzystnego obrazu wskazane jest być postrzeganym przez dziennikarzy jako solidny partner.
  http://http://www.pably.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt