Spis treści

Opakowania
 • woreczki ldpe

  woreczki ldpe
  Firma ARTFOL jest producentem opakowań foliowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Produkujemy koperty foliowe, torebki foliowe oraz woreczki foliowe, a także worki Idpe i worki foliowe. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od produkcji toreb i worków foliowych. Na przestrzeni lat odpowiadając na potrzeby naszych klientów stopniowo poszerzaliśmy asortyment towarów. Obecnie oferujemy naszym klientom szereg nowoczesnych materiałów i rozwiązań opakowaniowych.
  http://www.artfol.pl
  Zgłoś nie działający link/spam • Opakowania Tekturowe

  Opakowania Tekturowe
  Firma Igopak Sp. z o.o. jest producentem opakowań tekturowych. Oferujemy różne opakowania jednostkowe oraz zbiorcze. Zaliczają się do nich najpopularniejsze - pudełka klapowe i wykonywane za pomocą odpowiedniego wykrojnika kartony fasonowe. Na zlecenia wykonujemy inne produkty. Zależnie od gabarytów i przeznaczenia określonych pudełek, wykonujemy je z tektury litej bądź falistej. Kartony i pudełka tekturowe naszej produkcji wyróżnia bardzo wysoka dokładność wykonania, jak również bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty!
  http://www.igopak.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt