taniec

<wróć 0 1 2 dalej>

 • SHADORA Taniec Brzucha, bollywood, taniec hinduski - Wrocław
  Shadora jest tancerką, choreografem, instruktorką i reżyserem teatralnym. Specjalizuje się w następujących dziedzinach: -arabski taniec brzucha -bollywood -klasyczny taniec hinduski -widowiska taneczno-teatralne (np. Pokaz z Lampą Alladyna i woalem) -taniec z rekwizytami (miecz, laska, tamburyn, cymble, skrzydła Izis i inne) -rewiowy i nowoczesny taniec orientalny (w tym taniec z krzesłem) Występuje sama oraz z założonym w 2004r. zespołem Teatro del Oriente. Prowadzi warsztaty, kursy, lekcje idnywidualne. Działa na terenie Wrocławia i całej Polski.
  http://www.shadora.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół na wesele

  Zespół na wesele
  Profesjonalny zespół muzyczny na wesele, zabawy taneczne, bankiet, imprezy - Boogie Band. Zespół na wesele z klasą - stylowa mieszanka boogie, rock and roll i disco. Zespół na wesele Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź i inne miasta w kraju. Serdecznie zapraszamy Państwa - granie na imprezach.
  http://www.boogieband.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studio Flamenco

  Studio Flamenco
  Studio flamenco Kraków - Luna Negra powstało w październiku 2008 roku w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób zainteresowanych tańcem flamenco i chcących się go uczyć. Tutaj możesz uczyć się na poziomie dostosowanym do Twoich umiejętności.
  http://www.flamencokrakow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Obozy taneczne - Top-Toys - nauka tańca

  Obozy taneczne - Top-Toys - nauka tańca
  Organizujemy obozy i kolonie taneczne (w Łazach nad morzem) podczas których, trwa nauka tańca nowoczesnego. Celem obozów jest zarówno doskonalenie umiejętności tanecznych uczestników jak i zapewnienie im doskonałego wypoczynku, wspaniałych wrażeń, a także nauka nad poznaniem własnego ciała (ciało, rytm, dusza). Prowadzi vice mistrz świata Break dance - Wojciech Staniszewski. Serdecznie zapraszamy na nasz obóz taneczny!
  http://www.top-toys.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kluby Fitnes

  Kluby Fitnes
  Coraz większą popularność w naszym kraju zyskują różne formy fitness. Jest to bardzo optymistyczne zjawisko, gdyż doskonale one wpływają na zdrowie ducha i ciała. Kluby fitness stają się coraz bardziej popularne i chodzi do nich coraz więcej ludzi
  http://www.fitstrefa.com
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek (465) .
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ (651) oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt