Wycieczki szkolne

<wróć 0 1 dalej> • Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży.

  Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży.
  Z dużym doświadczeniem od wielu lat organizujemy wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą. W ofercie naszej znajdziecie wycieczki jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe, czterodniowe nad morze, w góry, na mazury, wielkopolskę i inne okolice naszego kraju - Biuro Turystyczne ZLOT.
  http://www.wycieczki.zlot.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Licencjonowany przewodnik po Rzymie i prowincji rzymskiej

  Licencjonowany przewodnik po Rzymie i prowincji rzymskiej
  Barbara Małgorzata Odrobny to licencjonowany przewodnik po Rzymie i prowincji rzymskiej. Oprowadza grupy zorganizowane i turystów indywidualnych. Wśród jej propozycji wspólnego zwiedzania są: Rzym, Watykan, Tivoli, Ostia Antyczna, Castelli Romani i Subiaco. Jako przewodnik prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest historykiem sztuki &#8211; ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Uniwersytet &#8222;La Sapienza&#8221; w Rzymie.
  http://przewodnikporzymie.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wycieczki szkolne do wioski indiańskiej Fort Wapiti

  Wycieczki szkolne do wioski indiańskiej Fort Wapiti
  Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej wiosce indiańskiej zorganizowane wycieczki szkolne i przedszkolne. Wioska Indiańska Fort Wapiti połozona jest w Małopolsce w Zalasowej koło Tarnowa. Przygotowaliśmy urozmaicony program edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci w różnym wieku - zabawy i gry indiańskie, malowanie twarzy, strzelanie z łuku i inne. Organizujemy również festyny indiańskie.
  http://www.wapiti.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wycieczki zagraniczne

  Wycieczki zagraniczne
  Podróże, wyjazdy zagraniczne, spontaniczne eskapady i wyprawy. Jeśli tak jak i ja pasjonujesz się zwiedzaniem nowych miejsc oraz podróżami odwiedź mojego bloga. Opisy letnich wycieczek, dalekich wyjazdów oraz podróżowania po Naszej ojczyźnie. Dzięki nam zobaczysz różne interesujące i magiczne miejsca. Jeśli także podróżujesz, prześlij nam przedstawienie własnych wypraw, a zamieścimy ją na naszym blogu. Zachęcamy do współpracy wszystkich fanatyków turystyki! Zaraźmy internautów pasją do turystyki oraz poznawania nowych miejsc i krajów.
  http://mojewycieczki.wordpress.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura ogrodu Architektura wnętrz Archiwizacja Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .

UrbiCMS 2007 - Kontakt