Usługi informatyczne
 • kursy komputerowe Warszawa

  kursy komputerowe Warszawa
  Kursy i szkolenia komputerowe oraz korepetycje. Warszawa - Bemowo. Bogata oferta i różne poziomy dla każdego. Elastyczne terminy zajęć. M.in. oferujemy kursy Microsoft Windows, Office, Photoshop, After Effects, Java, C++, Tworzenie WWW, obsługa komputera
  http://kursy.elitepc.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • obsługa informatyczna Kraków

  obsługa informatyczna Kraków
  Firma Pulsar Projekt istnieje na rynku od 2003 roku, zajmujemy się szeroko pojętą obsługą informatyczną. Outsourcing it, obsługa informatyczna firm, usługi informatyczne, wdrażanie nowych technologii, budowa sieci komputerowych, zarządzanie infrastrukturą sieciową, administracja serwerami z rodziny Microsoft Windows Server, modernizacja sprzętu, usługi komputerowe, pogotowie komputerowe, obsługa komputerowa.
  http://www.pulsarprojekt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wysylka korespondencji

  wysylka korespondencji
  Zajmujemy się wszystkim tym co związane z obsługą komunikacji masowej czyli mailingiem, archiwizacją dokumentów, wysyłką korespondencji masowej i seryjnej czy kopertowaniem. Jednak to nie cały zakres naszych działań, ponieważ dodatkowo należą do nich takie usługi jak: skanowanie dokumentów papierowych, Efaktura czy programy lojalnościowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  http://www.inforsys.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • software dla biznesu

  software dla biznesu
  Portal Inwestycji Informatycznych - baza wiedzy o oprogramowaniu dla biznesu (ERP, CRM, BI, OSS, BSS), usługach firm IT oraz specjalistach z branży IT Na portalu producenci oprogramowania, firmy i specjaliści IT mają możliwość dodawania informacji o swojej ofercie, mogą umieścić dane kontaktowe dla pozyskania potencjalnych klientów.
  http://www.it-portal.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sieci LAN Bydgoszcz

  Sieci LAN Bydgoszcz
  W ramach usługi Sieci komputerowe Bydgoszcz prowadzimy także, budowę sieci w oparciu o bezprzewodowy moduł Wi-Fi, dzięki czemu sieć do prawidłowego działania nie potrzebuje żadnych przewodów. Budowane przez nas sieci komputerowe w Bydgoszczy oparte są o najbardziej wydajne i korzystne urządzenia. Przygotowujemy i instalujemy sieci komputerowe w firmach mieszczących się głównie na terenie gminy Bydgoszcz.
  http://www.sieci-lan.eu/lan,menu,3,30,sieci-komputerowe.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Agencje Reklamowe Akcesoria dla dzieci Analiza finansowa AGD i RTV Adwokat Szczecin Agencja PR Aktorki i aktorzy Antyki Architektura wnętrz Aktualności Artykuły seo Aukcje internetowe
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt